Po trzech tygodniach treningów, w sobotę pierwszy sparing

Po trzech tygodniach treningów, w sobotę pierwszy sparing

W najbliższą sobotę o godzinie 18:00 w Swarzędzu Huraganiści zagrają premierowy mecz kontrolny w tym roku. Będzie to pierwszy z siedmiu zaplanowanych sparingów.

Pobiedziszczanie będą mieli na koniec trwającego, trzeciego tygodnia okresu przygotowawczego zaliczone dwie jednostki w hali, dwa treningi biegowe, trzy na orliku oraz jedną na pełnowymiarowym boisku w Poznaniu.

Od przyszłego tygodnia przez cały luty dwa treningi odbywać się będą na pełnowymiarowym boisku na Poznańskim Golęcinie.

Rywalem pierwszej gry kontrolnej miał być zespół Lidera Swarzędz, lecz niestety w ostatniej chwili przeciwnicy zrezygnowali z rozegrania meczu... Rzutem na taśmę udało się w to miejsce zorganizować pojedynek z ligowym rywalem Lipnem Stęszew.

Póki co z drużyną trenuje dwóch nowych zawodników (pomocnik i napastnik) których przyszłość wyjaśni się w najbliższym czasie. Do treningów po kontuzjach wrócili Łukasz Maciejewski oraz Mykhailo Mazur. Należy również zaznaczyć, że frekwencja treningowa dopisuje, choć w sobotę w meczu z Lipnem zabraknie kilku zawodników z powodu trwających w Wielkopolsce ferii zimowych.

Z kolei na testach w innych klubach przebywają obecnie Miłosz Muzyk (Warta Międzychód), Dominik Winkel (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Adam Niedzielski (Wełna Skoki) oraz Krzysztof Chmielewski (GKS Dopiewo, ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Lipnie Stęszew).

Dokładny terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. Początek rundy wiosennej zaplanowano na weekend 18/19 marca. Tydzień wcześniej w sobotę czerwono-czarni rozegrają mecz pucharowy z Wartą Międzychód(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej