Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów

Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów

11 stycznia do treningów po pięciu tygodniach przerwy powróci pierwsza drużyna naszego klubu. Okres przygotowawczy potrwa dokładnie 7 tygodni. Premierowa ligowa kolejka zaplanowała została na 6/7 marca. W trakcie "ładowania akumulatorów" przed rundęą rewanżową nasz zespół zaliczy minimum 7 sparingów.

Pierwszy z nich rozegrany zostanie 23 stycznia o godzinie 14. w Gostyniu. Rywalem będzie lider II wielkopolskiej grupy V ligi - Korona Piaski. 

W kolejnych sprawdzianach rywalizować będziemy m.in. z IV-ligowymi Kotwicą Kórnik, TPS Winogrady Poznań czy rezerwami Warty Poznań. Dokładny terminarz meczów towarzyskich dostępny jest w zakładce Seniorzy - Sparingi i w grafice na dole strony.

Piłkarze Huraganu w okresie startowym trenować będą cztery razy w tygodniu. Dwie jednostki odbywać się będą na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu przy ulicy Gdańskiej 1.

Pierwszym ligowym rywalem w rundzie wiosennej będzie drużyna Leśnika Margonin. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku rywala w pierwszy weekend marca. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Plan letniego okresu przygotowawczego seniorów
  3 lipca 2024 r.
  Plan letniego okresu przygotowawczego seniorów

  W poniedziałek 15 lipca do treningów po krótkiej przerwie powrócą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Pierwsza kolejka IV ligi zaplanowana została na weekend 3/4 sierpnia, więc czasu na treningi wiele nie ma.

  więcej 
 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej