Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!

Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!

Do grona wspierających nasze sportowe stowarzyszanie dołączył kolejny podmiot! Tym razem na współpracę z Huraganem zdecydował się Klub Karpiowy działający na terenie Pobiedzisk, zrzeszający w swoich szeregach kilkudziesięciu miłośników wędkarstwa karpiowego! 

Klub powstał w 2003 roku. Do roku 2006 działał jako sekcja przy PZW Koło nr 40 w Pobiedziskach, od roku 2006 działał przy Okręgu PZW w Poznaniu. Natomiast od roku 2012 działa jako Stowarzyszenie  Sportowe Pobiedziski Klub Karpiowy.

Celem klubu jest propagowanie wędkarstwa karpiowego opartego na zasadzie "złów i wypuść", doskonalenie technik połowu i etycznych zachowań nad wodą. Od kilku lat PKK jest gospodarzem i administratorem  jeziora Dobro Klasztorne, którego dzierżawcą jest gospodrstwo rybackie Bogucin.

Wszystkich miłośników wędkarstwa już dziś zapraszamy w imieniu organizatora, czyli Pobiedziskiego Klubu Karpiowego na Maraton Karpiowy pod patronatem Burmistrza MiG Pobiedziska! Więcej szczegółów dot. wydarzenia dostępne tutaj. Zapraszamy również na stronę www.lowiskodobroklasztorne.pl

Chcesz również wspierać Huragan? Zapraszamy do kontaktu! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Firma MIR-RAD dołącza do grona sponsorów!
  29 czerwca 2021 r.
  Firma MIR-RAD dołącza do grona sponsorów!

  Mieszcząca się w oddalonym od Pobiedzisk 4 kilometry Węglewie firma MIR-RAD Pana Mirosława Godka dołączyła do grona sponsorów naszego klubu!

  Cieszymy się niezmiernie, że "kadra" naszych sponsorów staję coraz "szersza". Mamy również nadzieję, że to nie koniec i w najbliższym czasie klub wsparty zostanie kolejnymi firmami z terenu naszej Gminy!

  więcej 
 • Wspieraj swoich - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!
  3 grudnia 2020 r.
  Wspieraj swoich - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!

  Na każdym możliwym korku staramy się promować i dziękować naszym darczyńcom dzięki którym możemy się rozwijać. 

  Zachęcamy w tym specyficznym i trudnym czasie do korzystania z usług naszych sponsorów, którzy niejednokrotnie pokazywali, że w trudnych momentach można na nich liczyć!

  więcej 
 • TMDex nowym sponsorem naszego klubu!
  6 sierpnia 2020 r.
  TMDex nowym sponsorem naszego klubu!

  Miło jest nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołącza kolejny podmiot!

  Firma TMDex Pana Tomasza Michalaka przez co najmniej najbliższy rok wspierać będzie nasze stowarzyszenie. Logo firmy pojawi się w najbliższym czasie na wszystkich nośnikach reklamowych naszego klubu! Witamy na pokładzie i dziękujemy za pomoc i zaufanie!

  więcej