Podsumowanie rundy - młodziki

Podsumowanie rundy - młodziki

Kolejny rok treningów i ligowej rywalizacji drużyny młodzików za nami. Zawodnicy i zawodniczka Huraganu urodzeni w latach 2008-09 podobnie jak inne zespoły w naszym klubie mają za sobą pracowity czas! Miniony okres skrupulatnie podsumował trener Andrzej Ritter:

"Drużyna młodzików zakończyła rozgrywki rundy jesiennej na 3 miejscu, w 10. meczach zdobyła 14 punktów – były to 4 zwycięstwa i 2 remisy i 4 porażki, przy bilansie bramkowym 28-21. Końcowa ocena sezonu to szkolna czwórka. Zespół strzelił dużo bramek, ale tez dużo stracił. W mojej ocenie drużynę stać na więcej, dwie minimalne porażki i dwa remisy pozbawiły drużynę 10 punktów, co mogłoby dać nawet 1 miejsce w grupie i awans do I ligi. Tak się niestety ostatecznie nie stało.

Aby poprawić grę, musimy popracować nad organizacją gry w ataku i szczególnie w obronie oraz wkładać więcej serca w każdy mecz. Poprawy gry nie da się też osiągnąć bez większego zaangażowania wszystkich zawodników w pracę na treningach. W rundzie jesiennej udało się uzupełnić skład drużyny nowymi zawodnikami (po odejściu z drużyny  kilku zawodników jesienią 2019 roku), co będzie bardzo ważne jesienią 2021 roku, kiedy drużyna młodzików przejdzie do kategorii trampkarza starszego i będzie rozgrywać mecze w składach 11-osobowych. Najważniejsze, że udało się rozegrać wszystkie mecze i bez większych problemów zakończyć rozgrywki, za co zawodnikom i ich rodzicom chciałbym gorąco podziękować."

Kadra drużyny młodzików dostępna jest tutaj, a wyniki oraz tabela tutaj. Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Powstanie drużyna skrzatów. Nabór uzupełniający
  9 stycznia 2021 r.
  Powstanie drużyna skrzatów. Nabór uzupełniający

  Od marca tego roku w naszym klubie rozpocznie treningi zespół skrzatów, czyli dzieci urodzonych w latach 2014 i 2015. Będzie to dziewiąty zespół trenujący w strukturach HP!

  Zachęcamy do śledzenia profilu Akademii Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie rundy - rezerwy
  30 grudnia 2020 r.
  Podsumowanie rundy - rezerwy

  Debiutancką, udaną rundę ma za sobą zespół rezerw złożony głównie z młodych zawodników, wychowanków naszego klubu. Czerwono-czarni rywalizowali w seniorskich rozgrywkach klasy B. Poniżej krótkie podsumowanie minionej rundy okiem trenera Roberta Raszewskiego.

  więcej 
 • Podsumowanie rundy - żaki
  12 grudnia 2020 r.
  Podsumowanie rundy - żaki

  Najmłodsza grupa naszego klubu, czyli zespół żaków (roczniki 2012/2013) ma za sobą pracowite półrocze. Podopieczni trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego kończący się powoli rok 2020 mogą z pewnością zaliczyć do udanych!

  więcej