Podsumowanie długiego weekendu majowego drużyn młodzieżowych

Podsumowanie długiego weekendu majowego drużyn młodzieżowych

Długi weekend majowy, który jest już za nami przyniósł wiele emocji, na które złożyło się w sumie 6 spotkań oraz jeden międzynarodowy turniej, w którym udział wzięła drużyna żaków.

Jako pierwsi swój mecz rozegrali orlicy, którzy w towarzyskiej grze mierzyli się z Piastem Kobylnica. Po nich do rywalizacji stanęli trampkarze, którzy w domowym meczu ulegli Liderowi Swarzędz 0:2. Okazja do zrehabilitowania pojawiła się już kilka dni później. Tym razem trampkarze w wyjazdowym meczu wygrali z Lechitą Kłecko 3:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Stelmaszak, Tobiasz Szczygielski oraz Oliwier Kluczyński.

Niestety mocno nieudany weekend mają za sobą młodzicy, którzy w dwóch meczach nie zdobyli żadnej bramki, zdecydowanie przegrywając z drużynami ze Śremu oraz z Kórnika. Z kolei bardzo ciekawe widowisko stworzyła drużyna juniorów, którzy w domowym spotkaniu podejmowali GKS Dopiewo. Mecz zakończył się wynikiem 3:3, a bramki zdobyli Maksymilian Chomicz (2) oraz Karol Tanaś.

Bardzo ciekawe doświadczenie mają za sobą żaki, które wzięły udział w dwudniowym, międzynarodowym turnieju Marathon Cup. Po udanym pierwszym dniu zmagań, żaki trafiły do grupy finałowej z takimi zespołami jak: Football Academy Leszno, KS Warta Poznań, KKS Lech Poznań, Canarinhos Skórzewo a także UKS Orlik Mosina, w której z dorobkiem 4. punktów zajęły 5. miejsce.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • PGBS Pobiedziska gra razem z nami!
  12 czerwca 2024 r.
  PGBS Pobiedziska gra razem z nami!

  Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach sponsor premium naszego klubu ufundował ponad 100. okazjonalnych koszulek na 100-lecie klubu, w których dzieci i młodzież wystąpiła podczas minionego pikniku.

  więcej 
 • Piknik sportowo-rodzinny
  5 czerwca 2024 r.
  Piknik sportowo-rodzinny

  W minioną niedzielę 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach odbył się piknik sportowo-rodzinny. Było to pierwsze z wielu zaplanowanych wydarzeń, które mają upamiętnić wyjątkowy rok 100-lecia powstania Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej