Podsumowanie rundy - statystki zawodników, liga.

Podsumowanie rundy - statystki zawodników, liga.

28 graczy reprezentowało czerwono-czarne barwy w piętnastu meczach ligowych rundy jesiennej seoznu 2019/20. Prezentujemy krótkie podsumowanie statystyczne rozgrywek ligowych w wykonaniu zawodników pierwszej drużyny naszego klubu.

Najwięcej minut na boisku spędził Mikołaj Nowak (1096 minut) tuż przed Kacprem Bienertem (1064) i Patrykiem Jóźwiakiem (1001). Tylko ta trójka przekroczyła 1000 minut na ligowym placu gry.

Najwięcej pełnych spotkań rozegrał Jóźwiak bo aż 11, czyli wszystkie w których wystąpił (do momentu kontuzji). Nowak 10 pełnych na 14 rozegranych i Piotr Trepka 7 na 10, w których zagrał. Jako jedyny w każdym ligowym meczu na boisku pojawił się Daniel Brylewski (15).

Z kolei najczęściej zmienianymi graczami byli Chachuła i Niedzielski po 9, a 7 razy z boiska schodził Bienert. Najczęściej wchodzącymi byli z kolei Mikołaj Ratajczak (10), Igor Watras (9) oraz Ryszard Wierzbiński i Marcin Jesionkowski (po 6).

Najwięcej trafień zaliczył sprowadzony latem Adam Niedzielski (10) przed najlepszym strzelcem poprzedniego sezonu Mateuszem Chachułą (5). Najczęściej asystującym zawodnikiem z kolei był Marcin Jędrzejczak (5) przed wspomnianymi już Niedzielskim i Bienertem (po 4).

W kategorii „kartkowej” podobnie jak minutowej „wygrał” Mikołaj Nowak łapiąc aż 7 żółtych kartoników. Mateusz Siemiński obejrzał 5 „żółtek”, a David Paku-Tshela 4. Cztery czerwone kartki to „dorobek” Miczyńskiego, Bienerta, Siemińskiego i Trepki.

Pełne statystyki wszystkich zawodników, którzy pojawili się na boisku chociaż minutę zobaczyć można w zakładce Seniorzy -> Statystyki zawodników (tutaj). Zobaczyć można statystyki ligowe, pucharowe i łączne naszych piłkarzy wybierając interesujące nas rozgrywki.

Na ten moment wolną rękę w poszukiwaniu klubów otrzymało dwóch zawodników Bartłomiej Kubicki oraz Mikołaj Szymocha. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Terminarz sparingów, plan przygotowań seniorów
  26 listopada 2019 r.
  Terminarz sparingów, plan przygotowań seniorów

  Podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego dziś czyli 26 listopada zaliczyli ostatni trening w 2019 roku. Pierwsze zajęcia po zimowej przerwie odbędą się we wtorek 14 stycznia. Rozgrywki V ligi wznowione zostaną osiem tygodni później, czyli w weekend 14/15 marca 2020 roku.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 października 2019 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Pięciu zawodników pierwszej drużyny (Miczyński, Matusiak, Paku-Tshela, Żołądkiewicz, Witaszyk) zmaga się z urazami, które wykluczają ich z treningów oraz meczów ligowych. Oto krótki raport zdrowotny z gabinetu naszego klubowego fizjoterapeuty Jakuba Kaszyńskiego.

  więcej 
 • 3...2...1... Start!
  26 września 2019 r.
  3...2...1... Start!

  Po kilku miesiącach prac wreszcie doczekaliśmy się nowej oficjalnej strony naszego klubu! Jest to już trzecia odsłona klubowego portalu, który miał swój początek w sierpniu 2005 roku. Zawsze aktualna, pokazująca działalność całego klubu to motto, które kierowało poczynaniami twórców wszystkich trzech stron internetowych Huraganu.

  więcej