Podsumowanie rundy - statystki zawodników, liga.

Podsumowanie rundy - statystki zawodników, liga.

28 graczy reprezentowało czerwono-czarne barwy w piętnastu meczach ligowych rundy jesiennej seoznu 2019/20. Prezentujemy krótkie podsumowanie statystyczne rozgrywek ligowych w wykonaniu zawodników pierwszej drużyny naszego klubu.

Najwięcej minut na boisku spędził Mikołaj Nowak (1096 minut) tuż przed Kacprem Bienertem (1064) i Patrykiem Jóźwiakiem (1001). Tylko ta trójka przekroczyła 1000 minut na ligowym placu gry.

Najwięcej pełnych spotkań rozegrał Jóźwiak bo aż 11, czyli wszystkie w których wystąpił (do momentu kontuzji). Nowak 10 pełnych na 14 rozegranych i Piotr Trepka 7 na 10, w których zagrał. Jako jedyny w każdym ligowym meczu na boisku pojawił się Daniel Brylewski (15).

Z kolei najczęściej zmienianymi graczami byli Chachuła i Niedzielski po 9, a 7 razy z boiska schodził Bienert. Najczęściej wchodzącymi byli z kolei Mikołaj Ratajczak (10), Igor Watras (9) oraz Ryszard Wierzbiński i Marcin Jesionkowski (po 6).

Najwięcej trafień zaliczył sprowadzony latem Adam Niedzielski (10) przed najlepszym strzelcem poprzedniego sezonu Mateuszem Chachułą (5). Najczęściej asystującym zawodnikiem z kolei był Marcin Jędrzejczak (5) przed wspomnianymi już Niedzielskim i Bienertem (po 4).

W kategorii „kartkowej” podobnie jak minutowej „wygrał” Mikołaj Nowak łapiąc aż 7 żółtych kartoników. Mateusz Siemiński obejrzał 5 „żółtek”, a David Paku-Tshela 4. Cztery czerwone kartki to „dorobek” Miczyńskiego, Bienerta, Siemińskiego i Trepki.

Pełne statystyki wszystkich zawodników, którzy pojawili się na boisku chociaż minutę zobaczyć można w zakładce Seniorzy -> Statystyki zawodników (tutaj). Zobaczyć można statystyki ligowe, pucharowe i łączne naszych piłkarzy wybierając interesujące nas rozgrywki.

Na ten moment wolną rękę w poszukiwaniu klubów otrzymało dwóch zawodników Bartłomiej Kubicki oraz Mikołaj Szymocha. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Znamy ligowych rywali pierwszej i drugiej drużyny seniorów
  2 lipca 2020 r.
  Znamy ligowych rywali pierwszej i drugiej drużyny seniorów

  Wielkopolski Związek Piłki Nożnej przedstawił z jakimi rywalami przyjdzie rywalizować naszym seniorskim drużyną w zbliżającym się sezonie 2020/21. Drużyna seniorów rozgrywki V ligi rozpocznie w pierwszy weekend sierpnia, z kolei rezerwy do walki o ligowe punkty w B-klasie przystąpią 2 tygodnie później. Obie drużyny wystąpią również rozgrywkach TOTOLOTEK Pucharu Polski.

  więcej 
 • Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!
  25 czerwca 2020 r.
  Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

  W przyszłej rundzie sezonu 2020/21 w czerwono-czarnych nie zobaczmy trzech zawodników, którzy reprezentowali Huragan w zeszłym, niepełnym sezonie. Bramkarzowi Mikołajowi Miczyńskiemu, obrońcy Mikołajowi Nowakowi oraz pomocnikowi Bohdanowi Trilowi dziękujemy za czas spędzonych w Pobiedziskim klubie i życzymy powodzenia na dalszej, nie tylko sportowej „drodze”!

  więcej 
 • Po 41 latach w ligowych rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw HP!
  17 czerwca 2020 r.
  Po 41 latach w ligowych rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw HP!

  To już pewne - w sezonie 2020/21 w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wystartuje drugi zespół seniorów naszego klubu. Zespół prowadzony przez dotychczasowego trenera juniorów Roberta Raszewskiego solidnie trenuje już od ponad miesiąca, a rozgrywki w B-klasie zainauguruje w weekend 15/16 sierpnia.

  więcej