Rezerwy na ligowym podium

Rezerwy na ligowym podium

Po 10. rozegranych meczach rozgrywek B-klasy zespół naszych rezerw prowadzony przez trenera Roberta Raszewskiego zajmuje 3. miejsce w 12-zespołowej ligowej tabeli. Do zakończenia rundy jesiennej zawodnikom HP pozostał jeden mecz, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o 14. na wyjeździe.

Zespół złożony głównie z młodych wychowanków wygrał dotąd sześć spotkań, raz zremisował i trzy razy schodzi z boiska pokonany. W dziesięciu ligowych meczach Pobiedziszczanie strzelili 25 goli, a stracili 14. Warto również zaznaczyć, że wiceliderem klasyfikacji strzelców ligi jest zawodnik HP Marcin Jesionkowski z czternastoma golami.

W minionej kolejce w Żydowie Huragan zremisował z miejscową Farą Pelikan 1:1 po golu Maksymiliana Janowskiego. Czerwono-czarni wystąpili w składzie: Marceli Hierowski - Hubert Janowski, Michał Śnieciński, Jakub Treumann, Dominik Drążek (70' Dominik Staszak) - Wojciech Bissinger, Grzegorz Meller, Ryszard Wierzbiński, Igor Watras, Stanisław Snuszka - Maksymilian Janowski. Ponadto w kadrze: Dawid Jeżewski, Tymoteusz Kraśniewski, Jakub Borowiak.

Kadra, wyniki oraz tabela drugiego zespołu Huraganu dostępne w zakładce Akademia - Rezerwy. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych
  12 października 2021 r.
  Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych

  Miniony weekend niestety nie będzie miło wspominany przez nasze zespoły rywalizujące w ligowych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Nie przegrał tylko zespół juniorów.

  więcej 
 • Mocne uderzenie Huraganu!
  5 października 2021 r.
  Mocne uderzenie Huraganu!

  W miniony weekend byliśmy obecni we wszystkich możliwych rozgrywkach, począwszy od drużyny żaka, aż po zespoły seniorskie.

  Co więcej - trzy na cztery spotkania, w których prowadzona jest klasyfikacja nasze zespoły odniosły zwycięstwa!

  więcej 
 • Kolejny weekend rywalizacji młodzieży za nami
  27 września 2021 r.
  Kolejny weekend rywalizacji młodzieży za nami

  W ostatni weekend września nasze drużyny licznie uczestniczyły w rozgrywkach WZPN. Zespoły żaków i orlików rozegrały swoje planowane turnieje, których nowa forma ma służyć jeszcze lepszemu rozwojowi dzieci. Było sporo bramek oraz dryblingów, czyli to co najważniejsze w tej kategorii wiekowej.

  więcej