Rezerwy na ligowym podium

Rezerwy na ligowym podium

Po 10. rozegranych meczach rozgrywek B-klasy zespół naszych rezerw prowadzony przez trenera Roberta Raszewskiego zajmuje 3. miejsce w 12-zespołowej ligowej tabeli. Do zakończenia rundy jesiennej zawodnikom HP pozostał jeden mecz, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o 14. na wyjeździe.

Zespół złożony głównie z młodych wychowanków wygrał dotąd sześć spotkań, raz zremisował i trzy razy schodzi z boiska pokonany. W dziesięciu ligowych meczach Pobiedziszczanie strzelili 25 goli, a stracili 14. Warto również zaznaczyć, że wiceliderem klasyfikacji strzelców ligi jest zawodnik HP Marcin Jesionkowski z czternastoma golami.

W minionej kolejce w Żydowie Huragan zremisował z miejscową Farą Pelikan 1:1 po golu Maksymiliana Janowskiego. Czerwono-czarni wystąpili w składzie: Marceli Hierowski - Hubert Janowski, Michał Śnieciński, Jakub Treumann, Dominik Drążek (70' Dominik Staszak) - Wojciech Bissinger, Grzegorz Meller, Ryszard Wierzbiński, Igor Watras, Stanisław Snuszka - Maksymilian Janowski. Ponadto w kadrze: Dawid Jeżewski, Tymoteusz Kraśniewski, Jakub Borowiak.

Kadra, wyniki oraz tabela drugiego zespołu Huraganu dostępne w zakładce Akademia - Rezerwy. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  22 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend odbyła się druga kolejka ligowa zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska. Tym razem swoje spotkania ligowe rozegrały zespoły Juniora, Trampkarza oraz Młodzika. Najmłodsi zawodnicy z zespołów Orlika, Żaka oraz Skrzata nie brały udziału w turniejach bezwynikowych.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  16 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend ligowe zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rozpoczęły zespoły Akademii Huraganu Pobiedziska. Nasza młodzież wzięła udział zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w turniejach bezwynikowych wśród najmłodszych grup wiekowych.

  więcej 
 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej