Statystyczne, indywidualne podsumowanie sezonu w wykonaniu seniorów

Statystyczne, indywidualne podsumowanie sezonu w wykonaniu seniorów

Na kilka dni przed wznowieniem treningów przed nowym sezonem wracamy jeszcze na chwilę do minionego. 

Prezentujemy podsumowanie sezonu w wykonaniu seniorów, skupiając się na indywidualnych statystykach naszych piłkarzy. 

39 meczów w tym 37 ligowych i 2 pucharowe. Tyle oficjalnych spotkań mieli do rozegrania czerwono-czarni. Zaznaczyć należy, że w całym sezonie w seniorskim zespole zagrało 30. zawodników.

Żaden z piłkarzy nie wystąpił we wszystkich meczach. Bliski tego wyczynu był Maciej Ratajski, który zagrał w 37. (w tym 1 pucharowy) meczach. Na podium zmieścili się Jakub Matusiak (36 spotkań w tym 1 w pucharze) i Ryszard Wierzbiński (35 w tym 1 w pucharze). 

Najwięcej czasu na boisku spędził wspomniany Maciej Ratajski - 3307 minut (3217' liga), drugi Jakub Matusiak 3037' (2902' liga), a na trzecim miejscu "uplasował się" Sławomir Janicki 2790' (wszystko w lidze). Ta sama trójka rozegrała najwięcej pełnych spotkań: Ratajski 35 (34 liga),  - Janicki 31 (wszystkie w lidze) - Matusiak 29 (28). 

Wśród młodzieżowców prym wiedli Eryk Drożdżyński i Ryszard Wierzbiński, którzy kolejno na boisku spędzili 1996' i 1937' minut.

"Najczęstszymi zmiennikami" byli Kacper BienertMikołaj Witaszyk i Mateusz Chachuła. Ten pierwszy na boisko wchodził 21 razy drugi i trzeci po 18. Z kolei z boiska najczęściej schodził Dawid Ciążyński 24 razy (23 liga), to jednak nie przeszkodziło mu znaleźć się tuż za podium w ilości łącznych rozegranych minut 2550.

W aspekcie kar, najwięcej żółtych kartek zgromadził Maciej Jakubek bo aż 11. Na drugiej pozycji znalazł się Daniel Brylewski 10, a na trzecim miejscu Wierzbiński i Witaszyk po 8. Wszystkie kartki zawodnicy obejrzeli w meczach ligowych. Czerwone kartki, których Huragan zgromadził 7 również oglądane były tylko w potyczkach o punkty. 

Podium asystentów otwiera Dawid Ciążyński z 14 kluczowymi podaniami (13 liga). Drugie miejsce zajął Bartosz Żołądkiewicz (7, wszystkie liga), a na trzecim "zmieściło" się czterech Huraganistów z 5 asystami (Trepka, Jędrzejczak, Jóźwiak, Piceluk). Najskuteczniejszym strzelcem zespołu został Paweł Piceluk, który trafił do bramki 24 razy z czego 23 w lidze.  Drugi Żołądkiewicz, który 6. razy pokonał bramkarza rywali i Ciążyński 5 goli - wszystkie w rozgrywkach ligowych.

Jeśli chodzi o bramkarzy, łącznie "wpuścili" 49. bramek w 39. meczach. Janicki 36, w 31. meczach, Krzysztof Chmielewski 13, w 8. spotkaniach. 

Kadratabelawyniki, szczegóły meczowe oraz statystyki zawodników z minionego sezonu dostępne w zakładce Archiwum -> Sezon 2021/2022 - Seniorzy(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej