Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16. na własnym terenie podejmować będziemy zespół Pogoni Mogilno. Reprezentant IV ligi kujawsko-pomorskiej w minionym sezonie zajął 7 miejsce, kwalifikując się po jesieni do gry w grupie mistrzowskiej. Zapraszamy serdecznie na stadion w Pobiedziskach w niedzielne popołudnie!

W środę z kolei pierwszy zespół pojedzie do Szamotuł gdzie zmierzy się z rezerwami ekstraklasowego Piasta Gliwice. Przedstawiciele województwa śląskiego przebywający na obozie w wielkopolsce w przyszłym sezonie rywalizować będę w śląskiej IV lidze. Początkowo zaplanowany był pojedynek w Janikowie z III-ligową Unią, ale... rywale zachowali się "dość nieprofesjonalnie" jak na poziom który reprezentują i ostatecznie zagrają we wtorek z rezerwami Lecha Poznań.

Na koniec sparingowej serii, w sobotę o godzinie 13. w Jarocinie Huraganiści zmierzą się z III-ligową Jarotą. Rywale w poprzednim sezonie zajęli 12 miejsce w II grupie III-ligi.

Pełen terminarz i szczegóły dotyczące letnich sparingów seniorów dostępne w zakładce Seniorzy -> Sparingi (tutaj). (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów
  15 lipca 2021 r.
  Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

  Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

  W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
  5 lipca 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

  25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

  Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

  więcej 
 • Czy to już ostatni tydzień "blokady"?
  11 kwietnia 2021 r.
  Czy to już ostatni tydzień "blokady"?

  Cztery tygodnie, tyle minęło od ostatniego wygranego 2:0 meczu ligowego seniorów z Lechitą.

  Przypomnijmy, że po rozegraniu dwóch wiosennych kolejek "lockdown" po roku, po raz drugi z rzędu "zblokował" rundę rewanżową V ligi oraz rozgrywki i treningi grup młodzieżowych.

  więcej