Weekend pełen Huraganu

Weekend pełen Huraganu

W miniony weekend wszystkie drużyny młodzieżowe naszej Akademii pojawiły się na boiskach. Debiut zaliczyła drużyna żaka, która w ramach domowego turnieju mierzyła się z zespołami z Wrześni (Victoria), a także Gniezna (Chroby i Mieszko).

Najmłodsi Huraganiści dobrze zaprezentowali się w swoim inauguracyjnym turnieju wygrywając z drużyną Victorii Września, remisując z Chrobrym Gniezno, a także przegrywając z zespołem Mieszko Gniezno.

Pozostałe drużyny młodzieżowe rywalizowały z różnym efektem. Świetnie spisali się zawodnicy prowadzeni przez trenera Roberta Raszewskiego, którzy rozgromili w domowym spotkaniu Helios Czempiń aż 11:0 (3:0). Bramki dla Huraganistów zdobyli Dawid Cieśla (3), Fabian MellerMaksymilian Janowski (2), Ryszard Wierzbiński (2), Marcin Jesionkowski (2) oraz jedna bramka samobójcza.

Punkt na trudnym wyjeździe zdobyła drużyna trenerów Stachowiaka i Zielińskiego, która do przerwy przegrywała z SF Luboń 2:0, by ostatecznie zakończyć mecz remisem 2:2. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Antoni Misiur.

Pomimo trzech strzelonych bramek na wyjeździe nie udało się zdobyć żadnego punktu podopiecznym trenerów Rittera i Grygiera. Zespół młodzika, przegrał w Kiszkowie z tamtejszą Wełnianką 5:3. Do bramki zespołu z Kiszkowa trafiali Igor Grzegorczyk (2) oraz Franek Masiota.

Bardzo gościnni okazali się orlicy, trenera Macieja Olejniczaka. Po dobrym początku i otwarciu wyniku meczu ulegli rówieśnikom ze Swarzędza, przegrywając na własnym boisku z Unią 1:5. Bramkę dla Huraganu zdobył Jakub Sudoł.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Co słychać w grupach młodzieżowych?
  20 lipca 2020 r.
  Co słychać w grupach młodzieżowych?

  Młodzieżowe zespoły Huraganu Pobiedziska przystąpiły do przygotowań do nowego z sezonu 2020/21 ze zdwojoną energią. Przerwa w rozgrywkach, trwająca od połowy marca wzbudziła we wszystkich zawodnikach ogromny głód do treningów. Zapraszamy na krótkie podsumowanie przygotowań w wykonaniu naszych sześciu drużyn.

  więcej 
 • Trener poszukiwany!
  2 czerwca 2020 r.
  Trener poszukiwany!

  Zarząd naszego stowarzyszenia poszukuje trenera, który zostałby szkoleniowcem nowo tworzonego zespołu skrzatów Huraganu. Drużyna zawodników urodzonych w latach 2014/15 miałaby rozpocząć regularne zajęcia od połowy lipca.

  Kandydat posiadać musi licencje minimum UEFA Grassroots C. Możliwe jest również prowadzenie dodatkowego, drugiego rocznika czyli łącznie dwóch grup.

  więcej 
 • Młodzież na start!
  27 maja 2020 r.
  Młodzież na start!

  Przerwa treningowa jaką zafundowała sytuacja w kraju naszej młodzieży była stanowczo za długa! Od 1 czerwca młodzi adepci futbolu w Pobiedziskach powrócą do zajęć zgodnie z harmonogramem sprzed przymusowej przerwy, przy zachowaniu obowiązujących wytycznych. Niestety póki co nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wystartują rozgrywki grup młodzieżowych w tym roku. Liczmy jednak, że niedługo sytuacja się wyjaśni!

  więcej