Weekend pełen Huraganu

Weekend pełen Huraganu

W miniony weekend wszystkie drużyny młodzieżowe naszej Akademii pojawiły się na boiskach. Debiut zaliczyła drużyna żaka, która w ramach domowego turnieju mierzyła się z zespołami z Wrześni (Victoria), a także Gniezna (Chroby i Mieszko).

Najmłodsi Huraganiści dobrze zaprezentowali się w swoim inauguracyjnym turnieju wygrywając z drużyną Victorii Września, remisując z Chrobrym Gniezno, a także przegrywając z zespołem Mieszko Gniezno.

Pozostałe drużyny młodzieżowe rywalizowały z różnym efektem. Świetnie spisali się zawodnicy prowadzeni przez trenera Roberta Raszewskiego, którzy rozgromili w domowym spotkaniu Helios Czempiń aż 11:0 (3:0). Bramki dla Huraganistów zdobyli Dawid Cieśla (3), Fabian MellerMaksymilian Janowski (2), Ryszard Wierzbiński (2), Marcin Jesionkowski (2) oraz jedna bramka samobójcza.

Punkt na trudnym wyjeździe zdobyła drużyna trenerów Stachowiaka i Zielińskiego, która do przerwy przegrywała z SF Luboń 2:0, by ostatecznie zakończyć mecz remisem 2:2. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Antoni Misiur.

Pomimo trzech strzelonych bramek na wyjeździe nie udało się zdobyć żadnego punktu podopiecznym trenerów Rittera i Grygiera. Zespół młodzika, przegrał w Kiszkowie z tamtejszą Wełnianką 5:3. Do bramki zespołu z Kiszkowa trafiali Igor Grzegorczyk (2) oraz Franek Masiota.

Bardzo gościnni okazali się orlicy, trenera Macieja Olejniczaka. Po dobrym początku i otwarciu wyniku meczu ulegli rówieśnikom ze Swarzędza, przegrywając na własnym boisku z Unią 1:5. Bramkę dla Huraganu zdobył Jakub Sudoł.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trenerzy Akademii o przepracowanym okresie
  21 kwietnia 2020 r.
  Trenerzy Akademii o przepracowanym okresie

  W połowie marca z wiadomych nam przyczyn zawieszone zostały zajęcia wszystkich grup treningowych naszej Akademii. Do tego momentu wszystkie drużyny od stycznia pilnie przygotowywały się do wznowienia rozgrywek. Niestety nie było to dane i wszystko wskazuje, że w tym sezonie już nie będzie. Zapraszamy do krótkich raportów trenerów poszczególnych roczników.

  więcej 
 • Kiedyś to było... Marzec 2013: Legia Warszawa - Huragan 0:1
  21 marca 2020 r.
  Kiedyś to było... Marzec 2013: Legia Warszawa - Huragan 0:1

  Obecna sytuacja w której znalazło się piłkarskie środowisko daje możliwość do "włączenia" różnego rodzaju ciekawych wspomnień... My postanowiliśmy wypełnić działalność naszej strony bardzo interesującym wydarzeniem, które miało miejsce w marcu 2013 roku. Co ciekawe, uczestników Międzynarodowego Turnieju "Baltic Football Cup 2013" w klubie widujemy do dziś...

  więcej 
 • Grupa Huragan Girls Junior również poczeka na debiut...
  14 marca 2020 r.
  Grupa Huragan Girls Junior również poczeka na debiut...

  Jak już z dumą mieliśmy okazję we wcześniejszych postach Państwa informować wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego, swoją aktywność rozpoczęła grupa „Huragan Girls Junior”. Pod okiem doświadczonej w tym "fachu" trener p. Sary Kęsickiej dwa razy w tygodniu szlifują swoje umiejętności taneczne!

  więcej