Weekend pełen Huraganu

Weekend pełen Huraganu

W miniony weekend wszystkie drużyny młodzieżowe naszej Akademii pojawiły się na boiskach. Debiut zaliczyła drużyna żaka, która w ramach domowego turnieju mierzyła się z zespołami z Wrześni (Victoria), a także Gniezna (Chroby i Mieszko).

Najmłodsi Huraganiści dobrze zaprezentowali się w swoim inauguracyjnym turnieju wygrywając z drużyną Victorii Września, remisując z Chrobrym Gniezno, a także przegrywając z zespołem Mieszko Gniezno.

Pozostałe drużyny młodzieżowe rywalizowały z różnym efektem. Świetnie spisali się zawodnicy prowadzeni przez trenera Roberta Raszewskiego, którzy rozgromili w domowym spotkaniu Helios Czempiń aż 11:0 (3:0). Bramki dla Huraganistów zdobyli Dawid Cieśla (3), Fabian MellerMaksymilian Janowski (2), Ryszard Wierzbiński (2), Marcin Jesionkowski (2) oraz jedna bramka samobójcza.

Punkt na trudnym wyjeździe zdobyła drużyna trenerów Stachowiaka i Zielińskiego, która do przerwy przegrywała z SF Luboń 2:0, by ostatecznie zakończyć mecz remisem 2:2. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Antoni Misiur.

Pomimo trzech strzelonych bramek na wyjeździe nie udało się zdobyć żadnego punktu podopiecznym trenerów Rittera i Grygiera. Zespół młodzika, przegrał w Kiszkowie z tamtejszą Wełnianką 5:3. Do bramki zespołu z Kiszkowa trafiali Igor Grzegorczyk (2) oraz Franek Masiota.

Bardzo gościnni okazali się orlicy, trenera Macieja Olejniczaka. Po dobrym początku i otwarciu wyniku meczu ulegli rówieśnikom ze Swarzędza, przegrywając na własnym boisku z Unią 1:5. Bramkę dla Huraganu zdobył Jakub Sudoł.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. (ts)

 powrót

Podobne Newsy