Kolejny komplet punktów dla piłkarzy Huraganu!

Kolejny komplet punktów dla piłkarzy Huraganu!

Trzecie zwycięstwo w piątej kolejce spotkań zanotowali piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni pokonali Sokół Pniewy 5:2, prowadząc po pierwszych 45 minutach już 4:0. Huraganiści awansowali tym samym w ligowej tabeli na trzecią pozycję z trzy punktową stratą do lidera.

Pierwsza połowa to koncert gry gospodarzy. Nasz zespół dominował na boisku, praktycznie nie dopuszczając rywali do bramki Marcina Putry. Czterobramkowym łupem w pierwszej połowie podzielili się Adam Niedzielski oraz David Paku-Tshela. Warto zaznaczyć, że prowadzenie mogło być wyższe.

Po przerwie miejscowi kibice liczyli na kolejne trafienia ale nie było już tak "kolorowo". Sokół pierwszy od razu celny strzał na bramkę oddał w 56 minucie. Mecz się wyrównał i toczył w środkowej części boiska. W 71' z rzutu karnego trafili rywale, a dwie minuty później ustrzelili drugie trafienie co "potrząsnęło" Huraganistami. W 83 minucie wynik ustalił wprowadzony w drugiej połowie Mikołaj Witaszyk i mecz zakończył się ostatecznie wygraną HP 5:2. 

Skład: Marcin Putra - Daniel Brylewski (66' Mikołaj Szymocha), Łukasz Maciejewski, Mikołaj Nowak, Kacper Bienert (58' Marcin Pająk) - David Paku-Tshela (66' Ryszard Wierzbiński), Jakub Matusiak, Patryk Jóźwiak, Damian Gocałek (46' Mikołaj Ratajczak), Adam Niedzielski (58' Igor Watras) - Mateusz Chachuła (46' Mikołaj Witaszyk). Ponadto w kadrze: Mikołaj Miczyński. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Stare demony wróciły... Oby nie na długo
  25 października 2020 r.
  Stare demony wróciły... Oby nie na długo

  Drugiej porażki w tym sezonie, pierwszej na własnym terenie doznali piłkarze Huraganu. Pobiedziszczanie przegrali 0:1 (0:0) z Polonią Chodzież, pomimo optycznej przez większą część meczu. Rywale gola dającego im ostatecznie 3 punkty zdobyli w 82 minucie.

  więcej 
 • Niewkorzystane sytucję się mszczą... Stella w finale.
  21 października 2020 r.
  Niewkorzystane sytucję się mszczą... Stella w finale.

  Na półfinale zakończyli tegoroczne zmagania Okręgowego Pucharu Polski piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni przegrali u siebie w chyba tylko sobie znany sposób ze Stella Luboń 2:3 (1:1)... Goście oddali trzy celne strzały na bramkę i awansowali po raz drugi z rzędu do finału po golu w 96 minucie meczu... 

  więcej 
 • 10. ligowe zwycięstwo!
  18 października 2020 r.
  10. ligowe zwycięstwo!

  Dziesiąte ligowe zwycięstwo, piąte na wyjeździe zaliczyli piłkarze Huraganu. W Objezierzu czerwono-czarni pokonali Spartę Oborniki 3:0 (2:0) dla której była to pierwsza porażka w tym sezonie w roli gospodarza.

  Po porażce Pogoni Łobżenica Huraganiści umocnili się na pozycji lidera, powiększając przewagę nad drugim zespołem do 5 oczek.

  więcej