Kolejny komplet punktów dla piłkarzy Huraganu!

Trzecie zwycięstwo w piątej kolejce spotkań zanotowali piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni pokonali Sokół Pniewy 5:2, prowadząc po pierwszych 45 minutach już 4:0. Huraganiści awansowali tym samym w ligowej tabeli na trzecią pozycję z trzy punktową stratą do lidera.

Pierwsza połowa to koncert gry gospodarzy. Nasz zespół dominował na boisku, praktycznie nie dopuszczając rywali do bramki Marcina Putry. Czterobramkowym łupem w pierwszej połowie podzielili się Adam Niedzielski oraz David Paku-Tshela. Warto zaznaczyć, że prowadzenie mogło być wyższe.

Po przerwie miejscowi kibice liczyli na kolejne trafienia ale nie było już tak "kolorowo". Sokół pierwszy od razu celny strzał na bramkę oddał w 56 minucie. Mecz się wyrównał i toczył w środkowej części boiska. W 71' z rzutu karnego trafili rywale, a dwie minuty później ustrzelili drugie trafienie co "potrząsnęło" Huraganistami. W 83 minucie wynik ustalił wprowadzony w drugiej połowie Mikołaj Witaszyk i mecz zakończył się ostatecznie wygraną HP 5:2.

Skład: Marcin Putra - Daniel Brylewski (66' Mikołaj Szymocha), Łukasz Maciejewski, Mikołaj Nowak, Kacper Bienert (58' Marcin Pająk) - David Paku-Tshela (66' Ryszard Wierzbiński), Jakub Matusiak, Patryk Jóźwiak, Damian Gocałek (46' Mikołaj Ratajczak), Adam Niedzielski (58' Igor Watras) - Mateusz Chachuła (46' Mikołaj Witaszyk). Ponadto w kadrze: Mikołaj Miczyński. (gk)