Weekendowe wahania nastrojów

Weekendowe wahania nastrojów

Cztery drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska walczyły podczas minionego weekendu w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Drużyna Orlików nie zaczęła udanie weekendu przegrywając na wyjeździe z PS Gniezno 1:9. Honorowe trafienie dla drużyny trenera Macieja Olejniczaka zaliczył Ksawery Ochowiak.

Niesamowicie wysokie tempo trzyma zespół juniora starszego trenera Roberta Raszewskiego. Ponownie na swoim koncie strzeleckim notując dwucyfrową liczbę bramek, pokonując na wyjeździe zespół Concordii Murowana Goślina aż 15:1. Bramki zdobywali: Wojtek Bissinger (3), Maksymilian Janowski (1), Stanisław Snuszka (3), Fabian Meller (3), Eryk Drożdżyński (1), oraz Marcin Jesionkowski (4).

Blisko domowego zwycięstwa była drużyna trampkarza, prowadzona przez trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego. Po udanym początku i prowadzeniu 2-0 (bramki Tymoteusza Hetmańczyka), ostatecznie przegrała z Poznańską 13 Poznań 2:3.

W takim samym stosunku bramkowym, rozstrzygając jednak mecz na swoją korzyść, zakończyli weekendowe zmagania zawodnicy trenerów Andrzeja Rittera i Leszka Grygiera. W wyjazdowym meczu nasi młodzicy pokonali zespół Pelikana Niechanowo 3:2. Bramki zdobyli Igor GrzegorczykŁukasz Kusztelski oraz Mateusz Krąkowski.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trenerzy Akademii o przepracowanym okresie
  21 kwietnia 2020 r.
  Trenerzy Akademii o przepracowanym okresie

  W połowie marca z wiadomych nam przyczyn zawieszone zostały zajęcia wszystkich grup treningowych naszej Akademii. Do tego momentu wszystkie drużyny od stycznia pilnie przygotowywały się do wznowienia rozgrywek. Niestety nie było to dane i wszystko wskazuje, że w tym sezonie już nie będzie. Zapraszamy do krótkich raportów trenerów poszczególnych roczników.

  więcej 
 • Kiedyś to było... Marzec 2013: Legia Warszawa - Huragan 0:1
  21 marca 2020 r.
  Kiedyś to było... Marzec 2013: Legia Warszawa - Huragan 0:1

  Obecna sytuacja w której znalazło się piłkarskie środowisko daje możliwość do "włączenia" różnego rodzaju ciekawych wspomnień... My postanowiliśmy wypełnić działalność naszej strony bardzo interesującym wydarzeniem, które miało miejsce w marcu 2013 roku. Co ciekawe, uczestników Międzynarodowego Turnieju "Baltic Football Cup 2013" w klubie widujemy do dziś...

  więcej 
 • Grupa Huragan Girls Junior również poczeka na debiut...
  14 marca 2020 r.
  Grupa Huragan Girls Junior również poczeka na debiut...

  Jak już z dumą mieliśmy okazję we wcześniejszych postach Państwa informować wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego, swoją aktywność rozpoczęła grupa „Huragan Girls Junior”. Pod okiem doświadczonej w tym "fachu" trener p. Sary Kęsickiej dwa razy w tygodniu szlifują swoje umiejętności taneczne!

  więcej