Zapowiedź - niedziela, 14:00, HURAGAN - Zamek Gołańcz

Zapowiedź - niedziela, 14:00, HURAGAN - Zamek Gołańcz

Przedostatni ligowy pojedynek w tym roku na własnym terenie rozegrają w najbliższą niedziele o godzinie 14:00 czerwono-czarni. Rywalem Pobiedziszczan będzie reprezentant powiatu wągrowieckiego, dziesiąty aktualnie zespół ligi - Zamek Gołańcz.

Drużyna Huraganu niestety dotychczasowych spotkań z Zamkiem nie może zaliczyć do udanych. W historii w rozgrywkach ligowych drużyny mierzyły się ze sobą 4 razy.

W sezonie 97/98 w IV lidze, kiedy to prezesem Huraganu był Śp. Krzysztof Wojdanowicz, a trenerem Zenon Piechocki Huragan niespodziewanie dwukrotnie przegrał. W Gołańczy 0:1 i w Pobiedziskach 2:3. Ostatnio na własnym terenie przegraliśmy 0:2, a na wyjeździe padł remis 1:1.

W poprzednim sezonie zespół z Gołańczy spisywał się lepiej niż w obecnym, podobnie jak Huragan. Obecnie nasi niedzielni rywale mają na swoim koncie dwa punkty mniej niż HP i zajmują dziesiąte miejsce w tabeli. Należy przypomnieć, że przed tygodniem u siebie wygrali z Iskrą Szydłowo 5:0!!!

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 14:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zapowiedź - niedziela, 14:00, HURAGAN - Polonia Chodzież
  24 października 2020 r.
  Zapowiedź - niedziela, 14:00, HURAGAN - Polonia Chodzież

  14 lat temu ostatni raz w Pobiedziskach gościliśmy drużynę Polonii Chodzież.

  Zespół z ponad 20-tysięcznego miasta powiatowego po spadku w sezonie 2011/12 z IV ligi i blisko 9 latach "odradzania", w tym sezonie jest ligowym beniaminkiem.

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 15:00, Sparta Oborniki - HURAGAN
  16 października 2020 r.
  Zapowiedź - sobota, 15:00, Sparta Oborniki - HURAGAN

  W sobotę o godzinie 15. rozpocznie się szósty w tej rundzie mecz Huraganu na wyjeździe. Rywalem będzie siódmy zespół ligowej tabeli Sparta Oborniki. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku w oddalonym od Obornik o kilka kilometrów Objezierzu, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa miejscowy Orkan.

  więcej 
 • Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Sparta Szamotuły
  9 października 2020 r.
  Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Sparta Szamotuły

  Po raz szósty u siebie w tym sezonie w rozgrywkach ligowych zagrają piłkarze Huraganu. Rywalem podopiecznych trenerów Kutyni i Przybylskiego będzie aktualnie 9. zespół ligi Sparta Szamotuły. Początek meczu w najbliższą niedzielę, tradycyjnie o godzinie 15.

  więcej