Finał na stadionie Huraganu w Pobiedziskach!

Finał na stadionie Huraganu w Pobiedziskach!

Decyzją Wydziału Gier Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej finał TOTOLOTEK Pucharu Polski strefy poznańskiej zostanie rozegrany na stadionie w Pobiedziskach! Mecz z udziałem naszego zespołu odbędzie się 11 listopada o godzinie 13. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Przypomnijmy, że po wygranej 3:2 w półfinale z Liderem Swarzędz i pokonaniu wcześniej czterech rywali drużyna Huraganu po raz drugi w swojej historii zagra w finale tych rozgrywek. W sezonie 2012/13 podopieczni trenera Krzysztofa Pancewicza zagrali z finale Okręgowego Pucharu Polski z Tarnovią Tarnowo Podgórne i ostatecznie ulegli wyżej notowanemu wtedy rywalowi, również w Pobiedziskach 0:2.

Rywalem podopiecznych trenerów Kutyni i Przybylskiego będzie wicelider III grupy wielkopolskie klasy okręgowej Stella Luboń, która również aplikowała o organizację finału na własnym obiekcie. Ostatecznie mecz ten jak już pisaliśmy rozegrany zostanie w Narodowe Święto Niepodległości, czyli 11 listopada o godzinie 13:00 w Pobiedziskach!

Poniżej troszkę historii czyli relacja z finału rozegranego w maju 2013 roku. Zachęcamy również do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania (tutaj). Z tamtej szerokiej ekipy do dziś "zobaczyć" w Hurganie możemy zawodników Patryka Jóźwiaka, Marcina Pająka, Bartosza Żołądkiewicza, Mikołaja Witaszyka, Damiana Gocałka oraz kierownika Krzysztofa Kurczalskiego i prezesa Grzegorz Krawczyka. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Nowy-stary zarząd klubu na kolejną 4-letnią kadencję
  3 sierpnia 2021 r.
  Nowy-stary zarząd klubu na kolejną 4-letnią kadencję

  We wtorek 3 sierpnia o godzinie 19. w siedzibie klubu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu.

  Celem spotkania było m.in. przyjęcie sprawozdań, merytorycznego i finansowego za rok 2020 oraz wybór nowych sterników stowarzyszenia ze względu na koniec 4-letniej kadencji dotychczasowych władz klubu. 

  więcej 
 • Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia
  7 kwietnia 2021 r.
  Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

  Do 18 kwietnia potrwa przerwa w rozgrywkach ligowych wszystkich drużyn naszego klubu oraz treningach zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska.

  Tym samym obostrzenia przedłużone zostały o 9 dni. Zgodnie z pierwotnym komunikatem przerwa miała potrwać do 9 kwietnia.

  więcej 
 • Seniorskie rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia
  18 marca 2021 r.
  Seniorskie rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia

  W związku z wprowadzonymi w dniu wczorajszym przez władze obostrzeniami, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zawieszeniu seniorskich rozgrywek ligowych na najbliższe trzy tygodnie.

  Tym samym do 9 kwietnia meczów o punkty nie zagrają seniorzy oraz zespół rezerw. Pełna treść komunikatu WZPN dostępna na wielkopolskizpn.pl.

  więcej