Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Leśnik Margonin

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Leśnik Margonin

Przed Pobiedziskim kibicami trzeci mecz z rządu na własnym terenie naszej drużyny. Tym razem przy Kiszkowskiej podejmować będziemy zespół z czuba tabeli co zwiastuje z pewnością trudny i miejmy nadzieję ciekawy mecz.

Huraganiści w najbliższą niedzielę o godzinie 15. zmierzą się z Leśnikiem Margonin. Rywale mają jeden punkt mniej od naszej drużyny ale mają również rozegrany jeden mecz mniej. Leśnik wygrał dotychczas trzy mecze i przegrał jeden na wyjeździe 4:1 z Pogonią Łobżenica z którą nie wygrał również Huragan.

Dla obu zespołów będzie to mecz o umocnienie się w ścisłej czołówce tabeli. O co walczy Leśnik w tym sezonie? Tego nie wiemy ale wiemy na pewno, że jest zespół który tanio "skóry nie sprzeda". Przed rozpoczęciem sezonu do drużyny z Margonina dołączyło kilku zawodników co świadczy o tym, że jest to inny zespół niż w minionym roku. Warto przypomnieć, że ostatnio przegraliśmy u siebie aż 2:4 a na wyjeździe po ciężkim meczu wygraliśmy 1:0.

W kadrze HP na ten mecz zabraknie na pewno Marcina JędrzejczakaIgora WatrasaBartłomieja Kubickiego oraz Mateusz Pawłowskiego

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym arbitrem będzie Piotr Bacia, a pomagać mu będą Szymon Filip Łukasz Witczak. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - SKP Słupca
  17 września 2021 r.
  Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - SKP Słupca

  Po 46. latach przerwy Huragan Pobiedziska zmierzy się w rozgrywkach ligowych z zespołem SKP Słupca. W sobotnie popołudnie o godzinie 16. na własnym terenie rozegrana zostanie VIII kolejka IV ligi.

  Zespół ze Słupcy podobnie jak HP jest w tym sezonie beniaminkiem.

  więcej 
 • Zapowiedź - piątek, 18:00, HURAGAN - Unia Swarzędz
  9 września 2021 r.
  Zapowiedź - piątek, 18:00, HURAGAN - Unia Swarzędz

  Wyjątkowo w piątek o godzinie 18:00 Huraganiści rozegrają kolejny mecz na czwartoligowych boiskach. Na własnym terenie Pobiedziszczanie w lokalnych derbach zmierzą się ze spadkowiczem z III-ligi Unią Swarzędz.

  Będzie to pojedynek wicelidera Unii i szóstego w tabeli Huraganu (różnica zaledwie jednego punktu).

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 15:00, Olimpia Koło - HURAGAN
  3 września 2021 r.
  Zapowiedź - sobota, 15:00, Olimpia Koło - HURAGAN

  Do Koła w sobotnie popołudnie udadzą się piłkarze seniorów naszego klubu. W ramach VII kolejki IV ligi Huraganiści zmierzą się z miejscową Olimpią zajmującą jak dotąd 19. miejsce w tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

  Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). 

  więcej