Zapowiedź PP - środa, 18:30, HURAGAN - Sokół Kleczew

Zapowiedź PP - środa, 18:30, HURAGAN - Sokół Kleczew

Na szczeblu województwa Wielkopolskiego do gry o Puchar Polski wchodzi HP. W 1/16 tych rozgrywek w środę na własnym terenie o godzinie 18:30 zagramy z trzecim zespołem III ligi Sokołem Kleczew.

Dla obu drużyn będzie to pierwszy mecz w tych rozgrywkach w trwającym sezonie, choć jak dobrze pamiętamy jesienią w strefie poznańskiej rywalizowały nasze rezerwy. Zespół trenera Roberta Raszewskiego odpadł w półfinale zmagań.

W jesiennych meczach wystąpiło kilku zawodników pierwszego zespołu co automatycznie spowodowało, że nie zobaczmy ich w środowym pojedynku.

Warto zaznaczyć, że Sokół to aktualnie czwarta piłkarska siła w Wielkopolsce. W miniony piątek zespół trenera Marcina Woźniaka zremisował z liderem tabeli III ligi w Grudziądzu 0:0. Z kolei Olimpia przegrała dziś z Lechem Poznań w półfinale Pucharu Polski na szczeblu centralnym. 

Co ciekawe ostatni raz Huragan z zespołem z Kleczewa w meczu o stawkę w Pobiedziskach zagrał w 1976 roku. Wówczas HP wygrał z LZS Kleczew 3:1. Choć dla podopiecznych trenera Pawła Kutyni będzie to ciężkie zadanie nie mielibyśmy nic przeciwko jeśli takim wynikiem zakończyłby się środowy pojedynek.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy