Zapowiedź - sobota, 14:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 14:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN

XIV kolejka spotkań V ligi przyniesie czerwono-czarnym wyjazd na bardzo trudny teren do Łobżenicy. Patrząc na układ tabeli będzie to z pewnością hit tej serii gier. Pojedynek pierwszego Huraganu z trzecią Pogonią już jutro o godzinie 14. Niestety bez udziału kibiców obu drużyn.

Obie ekipy od samego początku sezonu "trzymają się" w czubie tabeli. Przez pięć kolejek w tym sezonie młody i bardzo ambitny zespół Pogoni plasował się tuż za HP. Po minionej serii gier zespoły "przedzielił" Zamek Gołańcz. 

W sobotę spotka się najlepsza ofensywa ligi - Pogoń Łobżenica 42 gole (średnio 3,2 na mecz!) i najlepsza defensywa - Huragan Pobiedziska, 9 straconych. W ostatnim czasie jednak obie ekipy nie punktują już tak imponująco. W minionych trzech ligowych meczach rywale zainkasowali 1, a Huraganiści 4 punkty. 

Ostatni raz drużyny na boisku spotkały się pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Wtedy w III kolejce spotkań, na wyjeździe Huragan po ciekawym i nerwowym meczu zremisował 3:3 (2:1).

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 14:00 na obiekcie rywala poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Mateusz Sipura, a pomagać mu będą Jakub Szczepankiewicz oraz Karol Maćkowiak.

Przypominamy, że w związku z sytuacją w kraju mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Wynik meczu na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy