Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Korona Piaski

Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Korona Piaski

W VI kolejce spotkań IV ligi grupy wielkopolskiej po raz czwarty w tym sezonie będziemy mieli możliwość podziwiania piłkarzy Huraganu w Pobiedziskach.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 lider tabeli czerwono-czarni na własnym boisku zagra ligowy pojedynek z zajmującą 14. miejsce Koroną Piaski.

Po zeszłotygodniowym pewnym i wysokim zwycięstwie nad Pogonią z Łobżenicy tym razem przed pobiedziską publicznością na Stadionie Miejski zobaczymy drużynę Korony spod gostyńskich Piasków. W obecnym sezonie Korona odniosła tylko jedną wygraną na wyjeździe ze spadkowiczem z III ligi pokonując w Jarocine Jarotę 3:1. Poza tym u siebie zdobyła cenny punkt z Lipnem Stęszew remisując 2:2 a w pozostałych pojedynkach lepsi okazali się rywale. W ostatniej kolejce  porażka u siebie z wrzesińską Victorią 2:4 była już trzecią w tym sezonie.

Ostanie spotkanie ligowe Huraganu z Koroną rozegrane zostało 29 kwietnia bieżącego roku kiedy to lepsi okazali się goście wygrywając 1:0. Ogólny bilans spotkań ligowych z zespołem Korony przed sobotnim spotkaniem jest niekorzystny dla Huraganu: 3 wygrane Korony i tylko jedna Huraganu w Piaskach.

Co ciekawe w Pobiedziskach Huragan grał z Koroną dwa razy i doznał dwóch porażek w stosunku 0:1. Warto też przypomnieć, że dwa lata temu w Pucharze Polski także u siebie Huragan musiał uznać wyższość Korony.

Czy zadziała powiedzenie do trzech razy sztuka i uda się w Pobiedziskach strzelić bramkę Koronie i zdobyć z nią pierwsze punkty w lidze na własnym terenie? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Nowością tego sezonu jest możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy