Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Nielba Wągrowiec

Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Nielba Wągrowiec

Ostatnia prosta sezonu 2022/23 przed nami. Do rozegrania pozostały cztery spotkania. W najbliższą sobotę czerwono-czarni zmierzą się u siebie z wiceliderem tabeli Nielbą Wągrowiec. 

Początek meczu o godzinie 17:00. Zapraszamy na stadion! 

Nielba cały czas realnie myśli o walce o pierwsze miejsce w tabeli, choć na chwilę obecną wydaję się to już raczej realnie niemożliwe. Drużyna Noteci Czarnków ma 6 punktów przewagi, lepszy bilans meczów bezpośrednich i pewne 3 punkty za mecz z Victorią Skarszew w XXXII kolejce.

W jesiennym starciu Huraganu w Wągrowcu zdecydowanie lepsi byli rywale wygrywając 2:0 (1:0).

Oprócz kontuzjowanych Marcina JędrzejczakaPawła Piceluka i Kuby Januszewicza w sobotę na boisku zabraknie również na pewno Daniela Brylewskiego oraz Kacpera Fornalkiewicza, którzy pauzować będą za nadmiar żółtych kartek.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 17:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Głównym będzie Paweł Kaczała, a pomagać mu będą Olivier Zakrzewicz oraz Dawid Antoszczyk.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej