Zapowiedź - sobota, godz. 19:00, Wiara Lecha - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, godz. 19:00, Wiara Lecha - HURAGAN

W sobotę o godzinie 19.00 na boisku przy ul. Gdańskiej na poznańskiej Śródce, Huragan rozegra ostatni ligowy mecz w tym roku. W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu przeciwnikiem czerwono-czarnych będzie drużyna Wiary Lecha Poznań.

Mecz zostanie rozegrany w ramach ostatniej 17 kolejki, kończącej pierwszą rundę spotkań IV ligi wielkopolskiej.

Po ostatnim domowym meczu zremisowanym 1:1 z Nielbą Wągrowiec, Huraganiści postarają sie przedłużyć serię 4 spotkań bez porażki.

W obecnym sezonie drużyna Wiary Lecha po rozegraniu 16 spotkań zajmuje 11 miejsce, gromadząc 18 punktów.

W ostatniej kolejce poznaniacy przegrali po raz pierwszy w tym sezonie na własnym terenie z Polonią Leszno 0:1.

W dotychczasowych spotkaniach Wiara Lecha w meczach domowych wygrała 3 spotkania (z Wartą Międzychód, Zefką i Ostrovią), 2 zremisowała (z Mieszkiem i Górnikiem) doznając tylko jednej porażki z Polonią Leszno.

Ostanie spotkanie ligowe Huraganu z Wiarą Lecha rozegrane zostało w Poznaniu 10 maja tego roku, kiedy Huragan w bardzo dobrym stylu pokonał Wiarę 3:0 po bramkach strzelonych przez Tymoteusza Panowicza, Artura Bednarczyka oraz Igora Sarnowskiego.

Dotychczasowy bilans ligowych spotkań z Wiarą Lecha Poznań przed sobotnią potyczką jest remisowy 2 wygrane i 2 porażki.

Przypominamy o możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw) 

 powrót

Podobne Newsy

  • Zapowiedź – sobota, godz. 14:00, HURAGAN – Nielba Wągrowiec
    7 listopada 2025 r.
    Zapowiedź – sobota, godz. 14:00, HURAGAN – Nielba Wągrowiec

    W najbliższą sobotę o godzinie 14.00 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach po raz ostatni w tym roku przed własną publicznością zobaczymy w akcji huraganistów, którzy zagrają z Nielbą Wągrowiec.

    Spotkanie odbędzie się w ramach XVI kolejki IV ligi grupy wielkopolskiej.

    więcej 
  • Zapowiedź – niedziela, 14:00, Polonia Chodzież - HURAGAN
    30 października 2025 r.
    Zapowiedź – niedziela, 14:00, Polonia Chodzież - HURAGAN

    W niedzielę 2 listopada, w Dzień Zaduszny, czerwono-czarni udadzą się do Szamocina, gdzie o godzinie 14.00 na stadionie miejskiego Sokoła, zagrają z niepokonanym wiceliderem ligowej tabeli Chodzieskim Klubem Sportowym Polonia Chodzież.

    Spotkanie odbędzie się w ramach XV kolejki spotkań IV ligi wielkopolskiej.

    więcej 
  • Zapowiedź – sobota, 15:00, Huragan – LKS Gołuchów
    23 października 2025 r.
    Zapowiedź – sobota, 15:00, Huragan – LKS Gołuchów

    W sobotę 25 października o godzinie 15:00, Huragan po raz drugi z rzędu rozegra mecz ligowy na stadionie miejskim w Pobiedziskach.

    W XIV kolejce spotkań IV ligi grupy wielkopolskiej przeciwnikiem czerwono-czarnych będzie LKS Gołuchów.

    więcej