Czarni i Maratończyk na pucharowej drodze Huraganistów

Czarni i Maratończyk na pucharowej drodze Huraganistów

We wtorek i w środę nasze drużyny rozegrają mecze w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu strefy poznańskiej. Juniorzy już jutro o godzinie 17:30 zmierzą się na własnym terenie z Czarnymi Czerniejewo (V-liga), a w środę o 16:45 w Brzeźnie z miejscowym Maratończykiem (A-klasa) zagrają seniorzy.

Dla młodych Pobiedziszczan, podopiecznych Roberta Raszewskiego będzie to drugi mecz tej edycji turnieju. W rundzie wstępnej juniorzy wyeliminowali po rzutach karnych A-klasowy zespół Piasta Łubowo. W meczu padł remis 3:3. Czarni Czerniejewo to aktualnie trzeci zespół V ligi czyli ligowy rywal seniorów. Tym samym wiemy, że nasz zespół czeka bardzo trudne zadanie.

Seniorzy z kolei zagrają w tej edycji po raz pierwszy. Środowy, wyjazdowy mecz z beniaminkiem A-klasy zajmującym czwarte miejsce w tabeli będzie pierwszym meczem w historii pomiędzy tymi zespołami. 

Kolejna runda w której pod warunkiem wygrania sowich meczów zagrają nasze zespoły rozegrana zostanie w środę 11 września.

 powrót

Podobne Newsy

 • Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!
  10 kwietnia 2020 r.
  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

  W tym trudnym, ale przecież jak zawsze wyjątkowym czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim kibicom przede wszystkim zdrowia oraz spokoju i nadziei na lepsze jutro. Czasy mamy szczególne, więc i życzenia są niestandardowe. Nie zapomnijcie o najbliższych, których teraz z nami nie ma i łączmy się z nimi myślami. Życzymy wytrwałości i siły, które wszystkim pomogą zmierzyć się z trudną rzeczywistością.

  więcej 
 • Świąteczne życzenia od naszego stowarzyszenia!
  23 grudnia 2019 r.
  Świąteczne życzenia od naszego stowarzyszenia!

  Wszystkim gościom naszej strony, piłkarzom, kibicom oraz sympatykom Huraganu Pobiedziska, życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2020.

  więcej 
 • Oldboje Huraganu zagrali w turnieju halowym we Wrześni
  18 grudnia 2019 r.
  Oldboje Huraganu zagrali w turnieju halowym we Wrześni

  Organizatorami zawodów w których udział wzięły cztery zespoły byli oldboje Victorii Września. Oprócz Huraganu oraz gospodarzy turnieju zaprezentowały się jeszcze dwie drużyny: Lech Poznań oraz Polonia Środa Wielkopolska. Wydarzenie odbyło się w minioną sobotę.

  więcej