Czarni i Maratończyk na pucharowej drodze Huraganistów

Czarni i Maratończyk na pucharowej drodze Huraganistów

We wtorek i w środę nasze drużyny rozegrają mecze w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu strefy poznańskiej. Juniorzy już jutro o godzinie 17:30 zmierzą się na własnym terenie z Czarnymi Czerniejewo (V-liga), a w środę o 16:45 w Brzeźnie z miejscowym Maratończykiem (A-klasa) zagrają seniorzy.

Dla młodych Pobiedziszczan, podopiecznych Roberta Raszewskiego będzie to drugi mecz tej edycji turnieju. W rundzie wstępnej juniorzy wyeliminowali po rzutach karnych A-klasowy zespół Piasta Łubowo. W meczu padł remis 3:3. Czarni Czerniejewo to aktualnie trzeci zespół V ligi czyli ligowy rywal seniorów. Tym samym wiemy, że nasz zespół czeka bardzo trudne zadanie.

Seniorzy z kolei zagrają w tej edycji po raz pierwszy. Środowy, wyjazdowy mecz z beniaminkiem A-klasy zajmującym czwarte miejsce w tabeli będzie pierwszym meczem w historii pomiędzy tymi zespołami. 

Kolejna runda w której pod warunkiem wygrania sowich meczów zagrają nasze zespoły rozegrana zostanie w środę 11 września.

 powrót

Podobne Newsy

 • Świąteczne i noworoczne życzenia od naszego stowarzyszenia!
  24 grudnia 2021 r.
  Świąteczne i noworoczne życzenia od naszego stowarzyszenia!

  Wszystkim gościom naszej strony, trenerom, piłkarzom, kibicom, sympatykom oraz całej Huraganowej społeczności, życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku. 

  więcej 
 • Zawodnik Huraganu mistrzem Polski!
  13 lipca 2021 r.
  Zawodnik Huraganu mistrzem Polski!

  Występujący na co dzień w zespole rezerw 21-letni wychowanek HP Bartosz Stasiak wziął udział w Mistrzostwach Polski  Niesłyszących w których reprezentował klub Spartan Lublin.

  Zawody odbyły się w dniach 11-13 czerwca we Wrocławiu, a jego organizatorami był Polski Związek Sportu Niesłyszących.

  więcej 
 • Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!
  2 kwietnia 2021 r.
  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

  W tym trudnym, ale przecież jak zawsze wyjątkowym czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim kibicom przede wszystkim zdrowia oraz spokoju i nadziei na lepsze jutro.

  Czasy mamy szczególne, więc i życzenia są niestandardowe. Nie zapomnijcie o najbliższych, których teraz z nami nie ma i łączmy się z nimi myślami.

  więcej