Nowigo, Magmar i Geodezja Express grają z nami!

Nowigo, Magmar i Geodezja Express grają z nami!

Miło jest nam poinformować, że do grona naszych darczyńców w ostatnim czasie dołączyły nowe firmy: Nowigo z Pomarzanowic, Magmar z Czerniejewa i Geodezja Express z Błażejewa koło Kórnika. Tym samym nasza sponsorska kadra powiększyła się o trzy nowe "twarze".

Firma Nowigo od kilku lat działa w Pomarzanowicach koło Pobiedzisk. Można się tu zaopatrzyć m.in. we fryzy liściaste i iglaste, listwy meblowe dedykowane dla stelaży mebli tapicerowanych czy różnorodne elementy meblowe. W związku z rozszerzeniem oferty i zwiększonym zainteresowaniem klientów, firma postanowiła w ostatnim czasie zainwestować w nowoczesną linię do łączenia elementów drewnianych na mikrowczepy. www.nowigo.pl

Firma Magmar z Czerniejewa stworzona została z pasji do piłki nożnej. Połączona wiedza specjalistów z wysoce wyspecjalizowanym sprzętem oraz najwyższej jakości środkami tak, aby poprawić wygląd i jakość nie tylko boiskowej murawy, lecz także trawnika przed twoim domem. Magmar to gwarancja obsługi klienta na najwyższym poziomie z ogólnopolskim zasięgiem wykonywanych prac. Firma zajmuje się renowacją oraz bieżącym utrzymaniem przydomowych trawników, boisk do piłki nożnej o nawierzchni naturalnej oraz sztucznej używając wyłącznie sprawdzonych nawozów oraz mieszanek traw. www.magmar-murawy.pl

Firma Geodezja Express z Błażejewa koło Kórnika świadczy profesjonalne usługi geodezyjne na terenie województwa wielkopolskiego mając za sobą setki zrealizowanych zleceń. Firma podejmuje się zarówno dużych, jak i drobnych prac geodezyjnych. Współpracuje zarówno z deweloperami przy kompleksowych obsługach osiedli, jak i z klientami indywidualnymi. Pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, szeroką wiedzę, stosowne wykształcenie, a także potrzebne do wykonywania zawodu uprawnienia. www.geodezja-express.pl

Dziękujemy za zaufanie! Chcesz również dołączyć do grona naszych sponsorów? Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem info@huraganpobiedziska.pl lub 691 150 501.

 powrót

Podobne Newsy

 • Po 1510 godzinach zawieszenia, na boisku pojawią się zawodnicy!
  12 maja 2020 r.
  Po 1510 godzinach zawieszenia, na boisku pojawią się zawodnicy!

  Dokładnie po 62 dniach, 21 godzinach i 30 minutach na boisku przy Kiszkowskiej pojawią się piłkarze. Pierwsi do treningów powrócą seniorzy naszego klubu, którzy już dziś tj. we wtorek 12 maja zameldują się na pierwszym treningu. Do 4 czerwca trenować będą dwa dni w tygodni w 4 grupach po 6 osób. W kolejnym etapie treningi wznawiać będą drużyny młodzieżowe.

  więcej 
 • Najpóźniej 11 maja decyzja o rozgrywkach
  19 kwietnia 2020 r.
  Najpóźniej 11 maja decyzja o rozgrywkach

  W minioną środę doszło do "spotkania" wszystkich prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej oraz prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. W trakcie wideokonferencji omawiane były możliwe scenariusze dotyczące rozgrywek piłkarskich w kraju. Poniżej prezentujemy komunikat ze strony Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Przypomnijmy, że rywalizacja ligowa w Polsce zawieszona została 10 marca.

  więcej 
 • PZPN przedłużył zawieszenie rozgrywek do 26 kwietnia
  20 marca 2020 r.
  PZPN przedłużył zawieszenie rozgrywek do 26 kwietnia

  W dniu dzisiejszym Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o przedłużeniu zawieszenia rozgrywek na wszystkich szczeblach ligowych do 26 kwietnia włącznie. Poniżej prezentujemy całą treść komunikatu opublikowanego 20 marca na www.pzpn.pl.

  więcej