Nowigo, Magmar i Geodezja Express grają z nami!

Nowigo, Magmar i Geodezja Express grają z nami!

Miło jest nam poinformować, że do grona naszych darczyńców w ostatnim czasie dołączyły nowe firmy: Nowigo z Pomarzanowic, Magmar z Czerniejewa i Geodezja Express z Błażejewa koło Kórnika. Tym samym nasza sponsorska kadra powiększyła się o trzy nowe "twarze".

Firma Nowigo od kilku lat działa w Pomarzanowicach koło Pobiedzisk. Można się tu zaopatrzyć m.in. we fryzy liściaste i iglaste, listwy meblowe dedykowane dla stelaży mebli tapicerowanych czy różnorodne elementy meblowe. W związku z rozszerzeniem oferty i zwiększonym zainteresowaniem klientów, firma postanowiła w ostatnim czasie zainwestować w nowoczesną linię do łączenia elementów drewnianych na mikrowczepy. www.nowigo.pl

Firma Magmar z Czerniejewa stworzona została z pasji do piłki nożnej. Połączona wiedza specjalistów z wysoce wyspecjalizowanym sprzętem oraz najwyższej jakości środkami tak, aby poprawić wygląd i jakość nie tylko boiskowej murawy, lecz także trawnika przed twoim domem. Magmar to gwarancja obsługi klienta na najwyższym poziomie z ogólnopolskim zasięgiem wykonywanych prac. Firma zajmuje się renowacją oraz bieżącym utrzymaniem przydomowych trawników, boisk do piłki nożnej o nawierzchni naturalnej oraz sztucznej używając wyłącznie sprawdzonych nawozów oraz mieszanek traw. www.magmar-murawy.pl

Firma Geodezja Express z Błażejewa koło Kórnika świadczy profesjonalne usługi geodezyjne na terenie województwa wielkopolskiego mając za sobą setki zrealizowanych zleceń. Firma podejmuje się zarówno dużych, jak i drobnych prac geodezyjnych. Współpracuje zarówno z deweloperami przy kompleksowych obsługach osiedli, jak i z klientami indywidualnymi. Pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, szeroką wiedzę, stosowne wykształcenie, a także potrzebne do wykonywania zawodu uprawnienia. www.geodezja-express.pl

Dziękujemy za zaufanie! Chcesz również dołączyć do grona naszych sponsorów? Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem info@huraganpobiedziska.pl lub 691 150 501.

 powrót

Podobne Newsy

 • W Pobiedziskach powstanie pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią!
  31 grudnia 2023 r.
  W Pobiedziskach powstanie pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią!

  Koniec udanego dla naszego Huraganu roku 2023 to idealny moment aby oficjalnie na łamach mediów klubowych przekazać tą radosną nowinę. W przyszłym 2024 roku w naszym mieście powstanie tak długo wyczekiwane pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią!

  więcej 
 • Nowy-stary zarząd klubu na kolejną 4-letnią kadencję
  3 sierpnia 2021 r.
  Nowy-stary zarząd klubu na kolejną 4-letnią kadencję

  We wtorek 3 sierpnia o godzinie 19. w siedzibie klubu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu.

  Celem spotkania było m.in. przyjęcie sprawozdań, merytorycznego i finansowego za rok 2020 oraz wybór nowych sterników stowarzyszenia ze względu na koniec 4-letniej kadencji dotychczasowych władz klubu. 

  więcej 
 • Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia
  7 kwietnia 2021 r.
  Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

  Do 18 kwietnia potrwa przerwa w rozgrywkach ligowych wszystkich drużyn naszego klubu oraz treningach zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska.

  Tym samym obostrzenia przedłużone zostały o 9 dni. Zgodnie z pierwotnym komunikatem przerwa miała potrwać do 9 kwietnia.

  więcej