Rezerwy po drugim ligowym meczu

Rezerwy po drugim ligowym meczu

Drugi mecz mają za sobą rezerwy naszego klubu. Tym razem czerwono-czarni zaprezentowali się kibicom w Pobiedziskach. W drugiej kolejce 4 grupy B-klasy młodzi Huraganiści przegrali z doświadczonym zespołem 1999 Łopuchowo 1:3 (1:2). Z 3 punktami drugi zespół seniorów HP zajmuje w ligowej tabeli 7 miejsce.

Mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy objęli prowadzenie w 25 minucie. Wyrównanie w 44 minucie uzyskał Marcin Jesionkowski dla którego była to czwarta bramka w drugim meczu. Niestety jeszcze przed przerwą drugie trafienie zanotowali goście.

Piłkarze z Łopuchowa wynik ustalili w 75 minucie, ale wcześniej czerwono-czarni m.in. nie wykorzystali rzutu karnego. Strzał Jesionkowskiego obronił bramkarz przyjezdnych Mateusz Kurdelski. Ostatecznie bardzo doświadczony zespół gości zaliczył zasłużone zwycięstwo i z 6 punktami zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Zachęcamy do obejrzenia skrótu z meczu II kolejki B klasy. Dostępny jest tutaj. Materiał przygotowany przez profil PrusLee OnTour

Skład: Marceli Hierowski - Dominik Staszak (35' Michał Kwiatkowski), Michał Śnieciński, Jakub Treumann (88' Jakub Borowiak), Mateusz Łaczkowski (80' Tymoteusz Kraśniewski) - Mikołaj Pluciński, Grzegorz Meller (67' Dominik Drążek), Igor Watras, Maksymilian Janowski, Mateusz Pawłowski (55' Krzysztof Klimczak) - Marcin Jesionkowski. Ponadto w kadrze: Dawid Jeżewski, Fabian Meller.

Kadraterminarz oraz ligowa tabela dostępna jest w zakładce Akademia -> Rezerwy. Kolejny mecz drugi zespół HP rozegra na wyjeździe w najbliższą niedzielę o godzinie 15. Rywalem będzie Wełna Rogoźno. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zwycięski ligowy debiut rezerw!
  18 sierpnia 2020 r.
  Zwycięski ligowy debiut rezerw!

  W minioną niedzielę do ligowej rywalizacji przystąpił drugi zespół seniorów naszego klubu. Inauguracja wypadła dobrze, a młodzi Huraganiści wygrali z Wełnianką Kiszkowo 3:2 (1:0). Podopieczni trenera Roberta Raszewskiego rywalizować będą w rozgrywkach wielkopolskiej B klasy w grupie IV.

  więcej 
 • Huragan TV - relacja video: Przygotowania drugiego zespołu do startu w klasie B
  10 lipca 2020 r.
  Huragan TV - relacja video: Przygotowania drugiego zespołu do startu w klasie B

  Zapraszamy do obejrzenia nagrania z gry wewnętrznej pomiędzy pierwszą, a drugą drużyną Huraganu. W filmowym materiale rozmowy z trenerem rezerw Robertem Raszewskim oraz zawodnikiem Krzysztofem Klimczakiem dotyczące przygotowań do zbliżającego się sezonu w rozgrywkach B-klasy. Link filmu tutaj.

  więcej 
 • Po 41 latach w ligowych rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw HP!
  17 czerwca 2020 r.
  Po 41 latach w ligowych rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw HP!

  To już pewne - w sezonie 2020/21 w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wystartuje drugi zespół seniorów naszego klubu. Zespół prowadzony przez dotychczasowego trenera juniorów Roberta Raszewskiego solidnie trenuje już od ponad miesiąca, a rozgrywki w B-klasie zainauguruje w weekend 15/16 sierpnia.

  więcej