Rezerwy po drugim ligowym meczu

Drugi mecz mają za sobą rezerwy naszego klubu. Tym razem czerwono-czarni zaprezentowali się kibicom w Pobiedziskach. W drugiej kolejce 4 grupy B-klasy młodzi Huraganiści przegrali z doświadczonym zespołem 1999 Łopuchowo 1:3 (1:2). Z 3 punktami drugi zespół seniorów HP zajmuje w ligowej tabeli 7 miejsce.

Mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy objęli prowadzenie w 25 minucie. Wyrównanie w 44 minucie uzyskał Marcin Jesionkowski dla którego była to czwarta bramka w drugim meczu. Niestety jeszcze przed przerwą drugie trafienie zanotowali goście.

Piłkarze z Łopuchowa wynik ustalili w 75 minucie, ale wcześniej czerwono-czarni m.in. nie wykorzystali rzutu karnego. Strzał Jesionkowskiego obronił bramkarz przyjezdnych Mateusz Kurdelski. Ostatecznie bardzo doświadczony zespół gości zaliczył zasłużone zwycięstwo i z 6 punktami zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Zachęcamy do obejrzenia skrótu z meczu II kolejki B klasy. Dostępny jest tutaj. Materiał przygotowany przez profil PrusLee OnTour

Skład: Marceli Hierowski - Dominik Staszak (35' Michał Kwiatkowski), Michał Śnieciński, Jakub Treumann (88' Jakub Borowiak), Mateusz Łaczkowski (80' Tymoteusz Kraśniewski) - Mikołaj Pluciński, Grzegorz Meller (67' Dominik Drążek), Igor Watras, Maksymilian Janowski, Mateusz Pawłowski (55' Krzysztof Klimczak) - Marcin Jesionkowski. Ponadto w kadrze: Dawid Jeżewski, Fabian Meller.

Kadraterminarz oraz ligowa tabela dostępna jest w zakładce Akademia -> Rezerwy. Kolejny mecz drugi zespół HP rozegra na wyjeździe w najbliższą niedzielę o godzinie 15. Rywalem będzie Wełna Rogoźno. (gk)