Zapowiedź - sobota, 11:00, HURAGAN - Centra Ostrów Wielkopolski

Zapowiedź - sobota, 11:00, HURAGAN - Centra Ostrów Wielkopolski

Październik rozpoczynamy o starcia z wiceliderem! W Pobiedziskach Huraganiści zmierzą się z zespołem Centry Ostrów Wielkopolski. Na prośbę rywali mecze rozpocznie się o nietypowej godzinie, bo o 11:00.

Drużyna z Ostrowa w dziewięciu dotychczasowych spotkaniach zdobyła 20 punktów (15 na własnym terenie), czyli o 4 więcej niż HP. Wicelider w ligowej tabeli traci do pierwszej Nielby dwa "oczka". 

Huraganiści dotąd dopisali do swojego konta 16 punktów - miejsce 6. Mecz pomiędzy Huragan, a Centrą Ostrów Wielkopolski będzie pierwszym w historii pojedynkiem obu drużyn.

W sobotę trener Kutynia nie będzie mógł skorzystać na pewno z pauzujących za kartki Daniela Brylewskiego (czerwona w ostatnim meczu), Huberta Kaptura (4 żółte kartki), Eryka Drożdżyńskiego (zbity piszczel), Łukasza Maciejewskiego (kontuzja pachwiny)  i borykającego się z problemami zdrowotnymi Davida Paku-Tsheli.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 11:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Leszna. Głównym będzie Sebastian Lorek, a pomagać mu będą Norbert Brzoski oraz Kamil Bossy.

Wynik meczu śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy