Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Warta Międzychód

Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Warta Międzychód

Drugi wiosenny pojedynek w najbliższą sobotę na własnym terenie rozegrają Huraganiści. Arcyważny pojedynek dla układu tabeli z ligowym sąsiadem Wartą Międzychód rozpocznie się o godzinie 16:00.

Z Wartą w lidze zmierzymy się po raz 18. w historii. Bilans spotkań sprzyja rywalom, choć ostatnie trzy mecze (w tym ostatni pucharowy) zakończyły się wygraną czerwono-czarnych. Warto również podkreślić, że Pobiedziszczanie nie przegrali w lidze od sześciu spotkań.

W sobotę na boisku nie zobaczmy na pewno Daniela Brylewskiego (pauza za kartki), Piotr Trepki (choroba) i Kacpra Fornalkiewicza (uraz łydki).

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z WZPN. Głównym będzie Wojciech Bukowy z Piły, a pomagać mu będą Wojciech Michalak oraz Daniel Gajewski.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy