Kadra seniorów - runda jesienna seoznu 2020/21

Kadra seniorów - runda jesienna seoznu 2020/21

Dwudziestu sześciu zawodników liczy kadra senirów Huraganu, która reprezentować będzie czerwono-czarne barwy w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Pełną kadrę Huraganu Pobiedziska prowadzoną przez trenerów Pawła Kutynię i Jacka Przybylskiego wraz ze szczegłami dotyczącymi poszczególnych zawodników zobaczyć można tutaj.

Trzech bramkarzy, ośmiu obrońców, dziesięciu pomocników oraz sześciu napastników, wśród tej grupy jest pięciu graczy, którzy czekają na debiut w oficjalnym meczu w barawach HP. Są nimi prezentowani za pośrednictwem naszej strony we wcześniejszych newsach Maciej Duszyński, Maciej Ratajski, Dawid CiążyńskiPrzemysław Halasz, którzy dołączyli pół roku temu i Sławomir Janicki, który zawodnikiem naszego klubu jest od czerwca tego roku.

W jednym z wcześniejszych newsów informowaliśmy o zawodnikach, których "jesienią" w barwach Huraganu nie zobaczymy (zobacz news). Pełne statystyki ligowe oraz pucharowe (możliwość sortowania) zawodników drużyny seniorów dostępne są w zakładce Seniorzy -> Statystyki zawodników(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Przeżyjmy to jeszcze raz! HURAGAN - Sparta Brodnica (06.08.2000)
  5 sierpnia 2020 r.
  Przeżyjmy to jeszcze raz! HURAGAN - Sparta Brodnica (06.08.2000)

  Chcemy przypomnieć każdy III-ligowy mecz Huraganu, który odbył się dokładnie dwie dekady temu. W rocznicę meczu umieścimy komentarze i opis spotkania wraz z aktualną wtedy tabelą...

  Dodatkowo "odkopywać" będziemy ciekawe artykuły z prasy, głównie z Przeglądu Sportowego, Gazety Wyborczej, Głosu Wielkopolskiego i Gazety Poznańskiej o tamtym pamiętnym sezonie…

  więcej 
 • Pożyteczny, wygrany sprawdzian
  18 lipca 2020 r.
  Pożyteczny, wygrany sprawdzian

  Szósty mecz sparingowy mają za sobą seniorzy naszego Huraganu. Pobiedziszczanie wygrali na wyjeździe z V-ligowym PKS Racot 2:1 (1:0). Przed drużyną jeszcze dwie towarzyskie gry, w środę z rezerwami Warty Poznań, a w przyszły weekend z Gromem Plewiska. Przypomnijmy, że pierwsza ligowa kolejka rozegrana zostanie już 2 sierpnia, w niedzielę o godzinie 15. w Pobiedziskach!

  więcej 
 • Inauguracja w Pobiedziskach. Rywalem silny Leśnik Margonin!
  7 lipca 2020 r.
  Inauguracja w Pobiedziskach. Rywalem silny Leśnik Margonin!

  W drugi dzień sierpnia rozpocznie się ligowa rywalizacja dla drużyny seniorów Huraganu. Pierwszym rywalem sezonu 2020/21 będzie ekipa Leśnika Margonin. Mecz jak każdy na własnym terenie rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 15. Już dziś serdecznie zapraszamy na pierwszy mecz o punkty po 258 dniach 21 godzinach i 15 minutach w wykonaniu HP!

  więcej