Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu

Po dziesięciodniowej przerwie do treningów powróciła drużyna seniorów. Tym samym Huraganiści rozpoczęli przygotowania do sezonu 2020/21, który rozpocznie się w weekend 1/2 sierpnia. Na ten właśnie termin zaplanowana została pierwsza kolejka V ligi. Przed meczami o stawkę czerwono-czarnych czeka seria gier kontrolnych. Najbliższe spotkanie już w przyszłą sobotę 20 czerwca.

Pierwotnie pierwszym towarzyskim przeciwnikiem w sobotę 27 czerwca miał być Płomień Nekla, lecz ze względu na szybciej zaplanowany powrót do rywalizacji ligowej doszedł dodatkowy rywal. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 w Obornikach Pobiedziszczanie zagrają z miejscową Spartą. 

Na pierwszym treningu okresu przygotowawczego trener Paweł Kutynia miał do dyspozycji 18 zawodników. Cieszy powrót do zajęć kontuzjowanego Adama Niedzielskiego, który w trening z pełnym obciążeniem "wejdzie" w przyszłym tygodniu.

Z drużyną trenował prezentowany już na naszej stronie nowy "nabytek" bramkarz Sławomir Janicki. Z kolei oprócz Mikołaja Miczyńskiego wolną rękę w poszukiwaniu klubu otrzymał również Bohdan Tril(gk) 

 powrót

Podobne Newsy

 • Znamy ligowych rywali pierwszej i drugiej drużyny seniorów
  2 lipca 2020 r.
  Znamy ligowych rywali pierwszej i drugiej drużyny seniorów

  Wielkopolski Związek Piłki Nożnej przedstawił z jakimi rywalami przyjdzie rywalizować naszym seniorskim drużyną w zbliżającym się sezonie 2020/21. Drużyna seniorów rozgrywki V ligi rozpocznie w pierwszy weekend sierpnia, z kolei rezerwy do walki o ligowe punkty w B-klasie przystąpią 2 tygodnie później. Obie drużyny wystąpią również rozgrywkach TOTOLOTEK Pucharu Polski.

  więcej 
 • Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!
  25 czerwca 2020 r.
  Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

  W przyszłej rundzie sezonu 2020/21 w czerwono-czarnych nie zobaczmy trzech zawodników, którzy reprezentowali Huragan w zeszłym, niepełnym sezonie. Bramkarzowi Mikołajowi Miczyńskiemu, obrońcy Mikołajowi Nowakowi oraz pomocnikowi Bohdanowi Trilowi dziękujemy za czas spędzonych w Pobiedziskim klubie i życzymy powodzenia na dalszej, nie tylko sportowej „drodze”!

  więcej 
 • Po 41 latach w ligowych rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw HP!
  17 czerwca 2020 r.
  Po 41 latach w ligowych rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw HP!

  To już pewne - w sezonie 2020/21 w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wystartuje drugi zespół seniorów naszego klubu. Zespół prowadzony przez dotychczasowego trenera juniorów Roberta Raszewskiego solidnie trenuje już od ponad miesiąca, a rozgrywki w B-klasie zainauguruje w weekend 15/16 sierpnia.

  więcej