Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu

Po dziesięciodniowej przerwie do treningów powróciła drużyna seniorów. Tym samym Huraganiści rozpoczęli przygotowania do sezonu 2020/21, który rozpocznie się w weekend 1/2 sierpnia. Na ten właśnie termin zaplanowana została pierwsza kolejka V ligi. Przed meczami o stawkę czerwono-czarnych czeka seria gier kontrolnych. Najbliższe spotkanie już w przyszłą sobotę 20 czerwca.

Pierwotnie pierwszym towarzyskim przeciwnikiem w sobotę 27 czerwca miał być Płomień Nekla, lecz ze względu na szybciej zaplanowany powrót do rywalizacji ligowej doszedł dodatkowy rywal. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 w Obornikach Pobiedziszczanie zagrają z miejscową Spartą. 

Na pierwszym treningu okresu przygotowawczego trener Paweł Kutynia miał do dyspozycji 18 zawodników. Cieszy powrót do zajęć kontuzjowanego Adama Niedzielskiego, który w trening z pełnym obciążeniem "wejdzie" w przyszłym tygodniu.

Z drużyną trenował prezentowany już na naszej stronie nowy "nabytek" bramkarz Sławomir Janicki. Z kolei oprócz Mikołaja Miczyńskiego wolną rękę w poszukiwaniu klubu otrzymał również Bohdan Tril(gk) 

 powrót

Podobne Newsy