Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu

Po dziesięciodniowej przerwie do treningów powróciła drużyna seniorów. Tym samym Huraganiści rozpoczęli przygotowania do sezonu 2020/21, który rozpocznie się w weekend 1/2 sierpnia. Na ten właśnie termin zaplanowana została pierwsza kolejka V ligi. Przed meczami o stawkę czerwono-czarnych czeka seria gier kontrolnych. Najbliższe spotkanie już w przyszłą sobotę 20 czerwca.

Pierwotnie pierwszym towarzyskim przeciwnikiem w sobotę 27 czerwca miał być Płomień Nekla, lecz ze względu na szybciej zaplanowany powrót do rywalizacji ligowej doszedł dodatkowy rywal. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 w Obornikach Pobiedziszczanie zagrają z miejscową Spartą. 

Na pierwszym treningu okresu przygotowawczego trener Paweł Kutynia miał do dyspozycji 18 zawodników. Cieszy powrót do zajęć kontuzjowanego Adama Niedzielskiego, który w trening z pełnym obciążeniem "wejdzie" w przyszłym tygodniu.

Z drużyną trenował prezentowany już na naszej stronie nowy "nabytek" bramkarz Sławomir Janicki. Z kolei oprócz Mikołaja Miczyńskiego wolną rękę w poszukiwaniu klubu otrzymał również Bohdan Tril(gk) 

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej