W nowy sezon z drugą drużyną seniorów?

W nowy sezon z drugą drużyną seniorów?

W najbliższym czasie nasz klub, tradycyjnie jak przed każdym nowym sezonem będzie zgłaszał listę drużyn, które rywalizować będą w ligowych rozgrywkach sezonu 2020/21 organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Przypomnijmy, że co roku drużyny i ich zawodnicy pną się poza sportową piłkarską hierarchią, również jeśli chodzi o kategorie wiekowe.

Od dłuższego czasu w klubowych kuluarach trwały rozmowy i konsultacje pod kątem zarówno sportowym jak i organizacyjnym w temacie zgłoszenia do rozgrywek drugiego zespołu seniorów. Drużyna grająca w B-klasie byłaby "przepustką" do pierwszego zespołu rywalizującego w V lidze. Na ten moment wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale ostateczna decyzja podjęta zostanie do 10 czerwca.

Zgodnie z założonym planem druga drużyna seniorów Huraganu składałaby się głównie z juniorów z roczników 2001/03 oraz z zawodników, którzy zadeklarują chęć zasilenia drużyny. Trenerem miałby zostać dotychczasowych szkoleniowiec juniorów - Robert Raszewski. Jesteś zainteresowany dołączeniem do drużyny? Wyślij krótkiego maila (info@huraganpobiedziska.pl) z danymi (imię/nazwisko, data urodzenia, pozycja, aktualna przynależność klubowa, dotychczasowe kluby) lub skontaktuj się bezpośrednio z trenerem Raszewskim (+48 500 454 775)

Dodatkowym atutem powyższego, przemyślanego rozwiązania jest przesunięcie dotychczasowych trampkarzy do juniorów młodszych (roczniki 2004/07) oraz zwiększenie liczebności kadry tego zespołu, tym samym poziomu rywalizacji. Zespół prowadzony byłby przez trenerów Adama Stachowiaka oraz Krystiana Zielińskiego.

Oprócz wymienionych drużyn w nowym sezonie trenować i rywalizować będą: dwie drużyny młodzików (2008/10),  orliki (2010/11) oraz zespół żaków (2011/12). Trwają również poszukiwania trenera (info@huraganpobiedziska.pl lub +48 691 150 501), który miałby poprowadzić zespół skrzatów (2014/15).

Tym samym, na ten moment jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w nowym sezonie trenować będzie łącznie 8 drużyn czyli ponad 170 zawodników. (gk) 

 powrót

Podobne Newsy

 • Nie w drugi, a w pierwszy weekend sierpnia ruszy liga!
  8 czerwca 2020 r.
  Nie w drugi, a w pierwszy weekend sierpnia ruszy liga!

  Dziś Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podał terminy rozpoczęcia rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2020/2021. Znamy zatem dokładne daty inauguracji rozgrywek ligowych drużyn seniorskich oraz młodzieżowych. Nie znamy jeszcze rywali z jakim przyjedzie walczyć o punkty naszej młodzieży i nie wiemy również dokładnie z kim rywalizować będą seniorzy. Powodem oczekiwania na podział grup jest trwający jeszcze proces licencyjny.

  więcej 
 • Promuj Huragan i Ty! Kup klubowy gadżet!
  9 maja 2020 r.
  Promuj Huragan i Ty! Kup klubowy gadżet!

  Zachęcamy do nabywania klubowych gadżetów promujących nasze stowarzyszenie! Kupować je można w kasie w trakcie meczów seniorów czerwono-czarnych na własnym terenie oraz przez cały rok w sklepie ODIDO, który mieści się przy Pobiedziskim rynku. Asortyment gadżetów Huraganu stopniowo się powiększa i na chwilę obecną liczy 37 rzeczy.

  więcej 
 • Sezon 2019/2020 zakończony.
  7 maja 2020 r.
  Sezon 2019/2020 zakończony.

  "Prezesi wojewódzkich związków piłki nożnej podjęli decyzję o zakończeniu sezonu 2019/20 w prowadzonych przez siebie rozgrywkach IV ligi i klas niższych. Zachowane zostały zasady awansów, zrezygnowano natomiast ze spadków. Decyzja co do rozgrywek III ligi zostanie podjęta 12 maja." - taki komunikat opublikowany został w dniu dzisiejszym przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej (link).

  więcej