Po 1510 godzinach zawieszenia, na boisku pojawią się zawodnicy!

Po 1510 godzinach zawieszenia, na boisku pojawią się zawodnicy!

Dokładnie po 62 dniach, 21 godzinach i 30 minutach na boisku przy Kiszkowskiej pojawią się piłkarze. Pierwsi do treningów powrócą seniorzy naszego klubu, którzy już dziś tj. we wtorek 12 maja zameldują się na pierwszym treningu. Do 4 czerwca trenować będą dwa dni w tygodni w 4 grupach po 6 osób. W kolejnym etapie treningi wznawiać będą drużyny młodzieżowe.

Przypomnijmy, że póki co zajęcia odbywać się mogą w specjalnych warunkach, z zachowaniem określonych zasad. Niestety zgodnie z decyzją z 7 maja władz Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz  związków wojewódzkich żaden z naszych zespół nie wybiegnie w tym półroczu aby powalczyć o ligowe punkty. Sezon został zakończony z zachowaniem awansów, ale bez spadków.

Pierwszy zespół zgodnie z założonym na ten moment planem od 15 czerwca rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 2020/2021. Na ten moment jest wiele niewiadomych, ale pierwsza ligowa kolejka może odbyć się w pierwszy lub drugi weekend sierpnia. Prawdopodobnie liga liczyć będzie 18 zespołów.

Ostateczne decyzje, informacje zależne są jednak od wielu kwestii, oczywiście nie tylko tych sportowych. Liczymy mocno jednak na „normalną” piłkarską jesień… (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Nowy-stary zarząd klubu na kolejną 4-letnią kadencję
  3 sierpnia 2021 r.
  Nowy-stary zarząd klubu na kolejną 4-letnią kadencję

  We wtorek 3 sierpnia o godzinie 19. w siedzibie klubu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu.

  Celem spotkania było m.in. przyjęcie sprawozdań, merytorycznego i finansowego za rok 2020 oraz wybór nowych sterników stowarzyszenia ze względu na koniec 4-letniej kadencji dotychczasowych władz klubu. 

  więcej 
 • Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia
  7 kwietnia 2021 r.
  Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

  Do 18 kwietnia potrwa przerwa w rozgrywkach ligowych wszystkich drużyn naszego klubu oraz treningach zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska.

  Tym samym obostrzenia przedłużone zostały o 9 dni. Zgodnie z pierwotnym komunikatem przerwa miała potrwać do 9 kwietnia.

  więcej 
 • Seniorskie rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia
  18 marca 2021 r.
  Seniorskie rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia

  W związku z wprowadzonymi w dniu wczorajszym przez władze obostrzeniami, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zawieszeniu seniorskich rozgrywek ligowych na najbliższe trzy tygodnie.

  Tym samym do 9 kwietnia meczów o punkty nie zagrają seniorzy oraz zespół rezerw. Pełna treść komunikatu WZPN dostępna na wielkopolskizpn.pl.

  więcej