Po 1510 godzinach zawieszenia, na boisku pojawią się zawodnicy!

Po 1510 godzinach zawieszenia, na boisku pojawią się zawodnicy!

Dokładnie po 62 dniach, 21 godzinach i 30 minutach na boisku przy Kiszkowskiej pojawią się piłkarze. Pierwsi do treningów powrócą seniorzy naszego klubu, którzy już dziś tj. we wtorek 12 maja zameldują się na pierwszym treningu. Do 4 czerwca trenować będą dwa dni w tygodni w 4 grupach po 6 osób. W kolejnym etapie treningi wznawiać będą drużyny młodzieżowe.

Przypomnijmy, że póki co zajęcia odbywać się mogą w specjalnych warunkach, z zachowaniem określonych zasad. Niestety zgodnie z decyzją z 7 maja władz Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz  związków wojewódzkich żaden z naszych zespół nie wybiegnie w tym półroczu aby powalczyć o ligowe punkty. Sezon został zakończony z zachowaniem awansów, ale bez spadków.

Pierwszy zespół zgodnie z założonym na ten moment planem od 15 czerwca rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 2020/2021. Na ten moment jest wiele niewiadomych, ale pierwsza ligowa kolejka może odbyć się w pierwszy lub drugi weekend sierpnia. Prawdopodobnie liga liczyć będzie 18 zespołów.

Ostateczne decyzje, informacje zależne są jednak od wielu kwestii, oczywiście nie tylko tych sportowych. Liczymy mocno jednak na „normalną” piłkarską jesień… (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Mecz z Zamkiem Gołańcz przełożony
  20 listopada 2020 r.
  Mecz z Zamkiem Gołańcz przełożony

  Nie dojdzie do skutku w planowanym terminie ostatni mecz w tym roku seniorów Huraganu, który miał został rozegrany w sobotę 21 listopada w Gołańczy.

  W związku z potwierdzonym przypadkiem COVID-19 w naszym zespole mecz został odwołany i rozegrany zostanie w innym terminie, jeszcze w tym roku.

  więcej 
 • Były Huraganista, wychowanek naszego klubu zginął w tragicznym wypadku samochodowym
  30 lipca 2020 r.
  Były Huraganista, wychowanek naszego klubu zginął w tragicznym wypadku samochodowym

  Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację, że w nocy z soboty na niedzielę, 26 lipca w tragicznym wypadku samochodowym w pobliskiej Lednogórze zginęła dwójka nastolatków. Jednym z nich był 19-letni Śp. Radosław Jednachowski, były zawodnik, wychowanek naszego klubu… 

  więcej 
 • Najpóźniej 11 maja decyzja o rozgrywkach
  19 kwietnia 2020 r.
  Najpóźniej 11 maja decyzja o rozgrywkach

  W minioną środę doszło do "spotkania" wszystkich prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej oraz prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. W trakcie wideokonferencji omawiane były możliwe scenariusze dotyczące rozgrywek piłkarskich w kraju. Poniżej prezentujemy komunikat ze strony Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Przypomnijmy, że rywalizacja ligowa w Polsce zawieszona została 10 marca.

  więcej